Przebudowa ogrodzenia terenu od strony drogi powiatowej w Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00263163
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00263163/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-27 10:57
Lokalizacja
Czarniecka Góra, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e1330df-1411-4ca1-aebd-fc3e22ae4667
Identyfikator
6581248790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWznoszenie ogrodzeńRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00263163 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ogrodzenia terenu od strony drogi powiatowej w Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003689775

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czarniecka Góra, 43

1.5.2.) Miejscowość: Czarniecka Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-220

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: techniczny@rehabilitacjascr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rehabilitacjascr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e1330df-1411-4ca1-aebd-fc3e22ae4667

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ogrodzenia terenu od strony drogi powiatowej w Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e1330df-1411-4ca1-aebd-fc3e22ae4667

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263163

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028120/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Wymiana części ogrodzenia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT-PN.252.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa ogrodzenia terenu od strony drogi powiatowej w Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze. Zadanie „Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Świętokrzyskiego. 1) Przebudowa ogrodzenia frontowego.
2) Roboty rozbiórkowe obecnego ogrodzenia.
3) Montaż słupków stalowych wraz z podmurówką.
4) Montaż ogrodzenia z profili zamkniętych wzorowanych na kowalskie wraz z bramą i dwiema furtkami.
Zakres przedmiotu zamówienia wskazano w Przedmiarach robót (Załączniki nr 3 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku badania ofert Zamawiający stwierdził, że opis przedmiotu zamówienia, w tym przedmiar robót, nie zawiera pełnych i jednoznacznych parametrów konstrukcyjnych oraz wykończeniowych niezbędnych do prawidłowego sporządzenia i porównania ofert. Stwierdzone braki i niejednoznaczności dotyczą elementów mających wpływ na zakres świadczenia oraz sposób kalkulacji ceny ofertowej przez wykonawców, co mogło prowadzić do przyjęcia odmiennych założeń technicznych i kosztowych przy sporządzaniu ofert.W konsekwencji Zamawiający nie ma możliwości jednoznacznego ustalenia, czy wszystkie złożone oferty zostały sporządzone dla tożsamego zakresu rzeczowego zamówienia, co skutkuje brakiem porównywalności ofert oraz ryzykiem naruszenia zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców, o których mowa w art. 16 pkt 1 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 685436,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane