Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania w obiektach oddziału MNW w Otwocku Wielkim - wykonanie sieci ciepłowniczej i światłowodowej wraz z przystosowaniem pomieszczeń pod nową kotłownię
Muzeum Narodowe w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00513571
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00513571/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-24 12:35
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e74f9a4-74c2-46b5-a509-49669b97bee4
- Identyfikator
- 5260309719
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513571 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania w obiektach oddziału MNW
w Otwocku Wielkim - wykonanie sieci ciepłowniczej i światłowodowej wraz
z przystosowaniem pomieszczeń pod nową kotłownię
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-495
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mwojewoda@mnw.art.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnw.art.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e74f9a4-74c2-46b5-a509-49669b97bee41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania w obiektach oddziału MNWw Otwocku Wielkim - wykonanie sieci ciepłowniczej i światłowodowej wraz
z przystosowaniem pomieszczeń pod nową kotłownię
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e74f9a4-74c2-46b5-a509-49669b97bee4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513571
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00237263/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania w obiektach oddziału MNW w Otwocku Wielkim - wykonanie sieci ciepłowniczej i światłowodowej wraz z przystosowaniem pomieszczeń pod nową kotłownię
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490302
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 23P/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane polegające na modernizacji instalacji centralnego ogrzewania w obiektach oddziału MNW w Otwocku Wielkim, w tym: wykonanie sieci ciepłowniczej i światłowodowej wraz z przystosowaniem pomieszczeń pod nową kotłownię.
2. Miejsce realizacji zamówienia: ul. Zamkowa 49, 05-480 Otwock Wielki.
3. Realizacja robót będzie wykonywana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, na podstawie decyzji administracyjnych, dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonywania i odbioru robót oraz przedmiaru robót.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe określa dokumentacja, stanowiąca Załącznik nr 5 do SWZ, w skład której wchodzi:
- Dokumentacja projektowa,
- Specyfikacja techniczna wykonywania i odbioru robót,
- Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44621200-1 - Kotły grzewcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |