Dostawa fabrycznie nowej modułowej platformy laboratoryjnej do elektroniki wraz z aparaturą pomiarową do Elektronicznych Zakładów Naukowych we Wrocławiu – w podziale na 2 zadania
CENTRUM PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WE WROCŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00263407
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00263407/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-27 11:43
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e8872cb-74b2-4eb4-8d7a-e689ec16b553
- Identyfikator
- 8943242689
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00263407 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowej modułowej platformy laboratoryjnej do elektroniki wraz z aparaturą pomiarową do Elektronicznych Zakładów Naukowych we Wrocławiu – w podziale na 2 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WE WROCŁAWIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 529065560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strzegomska 49A
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-611
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kwolicka@cpkz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ckz.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e8872cb-74b2-4eb4-8d7a-e689ec16b5531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowej modułowej platformy laboratoryjnej do elektroniki wraz z aparaturą pomiarową do Elektronicznych Zakładów Naukowych we Wrocławiu – w podziale na 2 zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e8872cb-74b2-4eb4-8d7a-e689ec16b553
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263407
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020309/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa pomocy dydaktycznych do nauki zawodu w ramach projektu Bliżej rynku pracy - w podziale na zadania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Bliżej rynku pracy. Wsparcie rozwoju edukacji zawodowej we Wrocławiu” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 (Działanie FEDS.08.01 Dostęp do edukacji).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 7/TP/CPKZ/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 520938,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej umożliwiających wykonywanie projektów, eksperymentów i testów z wykorzystaniem modułów (płytek eksperymentalnych) na jednej platformie (zwanych dalej zestawami”), tj.:a) stanowisko dydaktyczne (stacja bazowa umożliwiająca podpięcie modułów edukacyjnych) – 16 sztuk
b) moduły edukacyjne (analogowe i cyfrowe) - 432 sztuki
do Elektronicznych Zakładów Naukowych, ul. Braniborska 57, 53-680 Wrocław (zwanych dalej „szkołą”).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do swz – Arkusz kalkulacyjny z OPZ dla Zadania 1 (zwanym dalej „OPZ 1” ).
3. Wykonawca zobowiązany jest również do transportu przedmiotu zamówienia, jego rozładunku oraz wniesienia do wskazanych pomieszczeń w szkole (dostawa nastąpi bezpośrednio szkole) oraz uprzątnięcia wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcia ewentualnie powstałych uszkodzeń.
4. Zamawiający wymaga, aby dostarczone zestawy były fabrycznie nowe, nieużywane i nieuszkodzone.
5. Do oferowanego przedmiotu zamówienia muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ1.
6. Przedstawione w OPZ1 parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego
8. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy, potwierdzonej protokołem odbioru.
9. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.
10. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z Zamawiającym.
11. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby z niepełnosprawnością, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi.
12. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy oraz warunki gwarancji zostały określone w OPZ1).
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
4.5.5.) Wartość części: 268401,91 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych:1) oscyloskop cyfrowy – 30 sztuk
2) generator funkcyjny – 30 sztuk
3) zasilacz laboratoryjny – 30 sztuk
(zwanych dalej „sprzętem”), do Elektronicznych Zakładów Naukowych, ul. Braniborska 57, 53-680 Wrocław (zwanych dalej „szkołą”).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do swz – Arkusz kalkulacyjny z OPZ dla Zadania 2 (zwanym dalej „OPZ 2” ).
3. Wykonawca zobowiązany jest również do transportu przedmiotu zamówienia, jego rozładunku oraz wniesienia do wskazanych pomieszczeń w danej szkole (dostawa nastąpi bezpośrednio do szkoły) oraz uprzątnięcia wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcia ewentualnie powstałych uszkodzeń.
4. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibie szkoły.
5. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony.
6. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ2.
7. Przedstawione w OPZ2 parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.
8. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy, potwierdzonej protokołem odbioru.
9. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.
10. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z Zamawiającym.
11. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby z niepełnosprawnościami, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi.
12. Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony sprzęt, liczonej od daty podpisania protokołu odbioru końcowego (szczegółowy zakres gwarancji wraz z określeniem asortymentu, którego dotyczy oraz warunki gwarancji zostały określone w OPZ2).
4.5.3.) Główny kod CPV: 38342000-4 - Oscyloskopy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34999100-7 - Generatory sygnałowe
31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna
4.5.5.) Wartość części: 252536,10 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się jeżeli nie złożono żadnej oferty.
Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty, wobec czego należy uznać, iż zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania dla Zadania 1 na wskazanej powyżej podstawie prawnej.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130410,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 130410,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130410,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gotronik PPHU Piotr Grodzik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 020920222
7.3.3) Ulica: Słubicka 44 lokal 5
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-615
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130410,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |