Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 3250L Topornica – stacja kolejowa Zwierzyniec (opracowanie dokumentacji projektowej)”
Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00263426
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00263426/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-27 11:48
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6fd980b3-bb85-48e7-a730-feddea943ad7
- Identyfikator
- 9222297927
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00263426 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 3250L Topornica – stacja kolejowa Zwierzyniec (opracowanie dokumentacji projektowej)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczebrzeska 69
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 6396332
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zdp.zamosc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zdp.zamosc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6fd980b3-bb85-48e7-a730-feddea943ad71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ZDP jako jednostka organizacyjna powiatu wykonuje zadania zarządcy dróg powiatowych w granicach administracyjnych Powiatu Zamojskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 3250L Topornica – stacja kolejowa Zwierzyniec (opracowanie dokumentacji projektowej)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fd980b3-bb85-48e7-a730-feddea943ad7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263426
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017358/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej Nr 3250L Topornica - stacja kolejowa Zwierzyniec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254808
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TT.III.3430/14/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 3250L Topornica – stacja kolejowa Zwierzyniec (opracowanie dokumentacji projektowej)” wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę / zgłoszenia budowy lub wykonywania innych robót budowlanych zgodnie z założeniami do projektowania.
Zakres zamówienia:
- założenia projektowe: podane w Zał. Nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |