,,Budowa magazynu na sprzęt OC, na działce ewidencyjnej nr 158 w miejscowości Zalesie, Gmina Wilkołaz''

Gmina Wilkołaz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00263476
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00263476/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-27 11:58
Lokalizacja
Wilkołaz Pierwszy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a4222945-29e2-4d72-b937-bfbf61bcb336
Identyfikator
7151799358
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneOchrona odgromowaInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00263476 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Budowa magazynu na sprzęt OC, na działce ewidencyjnej nr 158 w miejscowości Zalesie, Gmina Wilkołaz''

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wilkołaz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020204

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wilkołaz Pierwszy 9

1.5.2.) Miejscowość: Wilkołaz Pierwszy

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-212

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: (81) 821 20 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@wilkolaz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wilkolaz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a4222945-29e2-4d72-b937-bfbf61bcb336

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Budowa magazynu na sprzęt OC, na działce ewidencyjnej nr 158 w miejscowości Zalesie, Gmina Wilkołaz''

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4222945-29e2-4d72-b937-bfbf61bcb336

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263476

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050206/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa magazynu na sprzęt OC w miejscowości Zalesie, gmina Wilkołaz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192049

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IG.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 623092,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. ,,Budowa magazynu na sprzęt OC na działce ewidencyjnej nr 158 w miejscowości Zalesie, Gmina Wilkołaz''. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na budowie wolnostojącego, parterowego, niepodpiwniczonego budynku magazynowego o konstrukcji stalowej wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213200-5 - Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Po odrzuceniu jednej z ofert pozostałe oferty złożone w postępowaniu przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych do wysokości cen pozostałych ofert, wobec czego zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 410000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 683000,00 PLN

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane