Kompleksowa inwentaryzacja architektoniczno-budowlana budynku, będącego w trwałym zarządzie Ministerstwa Aktywów Państwowych

Ministerstwo Aktywów Państwowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00513600
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00513600/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-24 12:40
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1e607bd-32d5-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
7010528752
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ JABŁONOWSKIWarszawa, PL · lot 0
489 540 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513600 z dnia 2024-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa inwentaryzacja architektoniczno-budowlana budynku, będącego w trwałym zarządzie Ministerstwa Aktywów Państwowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Aktywów Państwowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363209612

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krucza 36 / Wspólna 6

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-522

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e-zamowienia@map.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1e607bd-32d5-11ef-acf6-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa inwentaryzacja architektoniczno-budowlana budynku, będącego w trwałym zarządzie Ministerstwa Aktywów Państwowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1e607bd-32d5-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513600

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00224452/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.2 Inwentaryzacja budynku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451116

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BA.V.260.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 485000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa inwentaryzacja architektoniczno-budowlana budynku, będącego w trwałym zarządzie Ministerstwa Aktywów Państwowych. 2. Podstawą opracowania inwentaryzacyjnego będzie przestrzenna chmura punktów stanowiąca metrycznie wierną wirtualną kopię obiektu. Chmura punktów musi być wynikiem skanowania laserowego 3D. Wszystkie zewnętrza budynku (elewacje i dachy), wszystkie klatki schodowe, szyby windowe oraz korytarze muszą być pomierzone skanerem geodezyjnym wyposażonym w kompensator wychyleń. W wyżej wymienionym zakresie nie dopuszcza się zastosowania skanerów zaopatrzonych jedynie w wychyłomierz lub inne mechanizmy częściowej korekcji pionowości. Powyższe stanowi szkielet pomiarowo-obliczeniowy, który jest niezbędny dla prawidłowego pomiaru geodezyjnego w tak dużym obiekcie. W pozostałym zakresie (pomieszczenia biurowe, magazynowe, techniczne itd.) Zamawiający dopuszcza wykorzystanie innych skanerów laserowych (np. „obrazujących”), jednak ich dokładność pomiaru 3D nie może być gorsza niż 4mm/10m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 489540 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 723000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 489540 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAWEŁ JABŁONOWSKI PRECYZJA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140230007

7.3.3) Ulica: ul. Rembielińska 20 lok. 166

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-352

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 489540 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 91 dni

2024-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi