„Budowa ul. Goździkowej w Glinnie”
GMINA NOWY TOMYŚL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00263657
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00263657/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-27 12:34
- Lokalizacja
- Nowy Tomyśl, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15228b09-74f3-4a7a-9986-135f4c4f62b8
- Identyfikator
- 7881916753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00263657 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ul. Goździkowej w Glinnie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWY TOMYŚL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258862
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 33
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Tomyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 614426600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowytomysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nowytomysl.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13008421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa ul. Goździkowej w Glinnie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15228b09-74f3-4a7a-9986-135f4c4f62b8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263657
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053763/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa ul. Goździkowej w Glinnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218103
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8204800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ul. Goździkowej w Glinnie.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie robót ziemnych związanych z korytowaniem i zagęszczeniem pod warstwy konstrukcyjne,
2) rozbiórka istniejących elementów zagospodarowania terenu,
3) wykonanie warstw podbudowy,
4) budowę kanalizacji deszczowej,
5) wymianę oświetlenia na energooszczędne LED wraz z doświetleniem przejść dla pieszych,
6) wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni, chodników, zjazdów,
7) likwidację kolizji z sieciami uzbrojenia terenu,
8) regulację wysokościową istniejących studni, zasów, zaworów, hydrantów, słupków, na sieciach teletechnicznych, gazowych, wodociągowych, sanitarnych,
9) wprowadzenie tymczasowej i stałej organizacji ruchu.
3. Zakres robót obejmuje częściową realizację dokumentacji polegającą na: Budowie ul. Goździkowej w Glinnie zatwierdzoną decyzja ZRID Starosty Nowotomyskiego znak BA.7012.7.2018 z dnia 19.04.2019 r.
4. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
5. Zamawiający rekomenduje Wykonawcom, przed złożeniem oferty, odbycie wizji lokalnej miejsca prowadzonych robót, po uprzednim umówieniu wizyty z przedstawicielem Wydziału Infrastruktury i Dróg Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu pod numerem telefonu 61 44 26 641 w godzinach od 8:00 do 15:00.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45232332-8 - Telekomunikacyjne roboty dodatkowe
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną złożona przez Wykonawcę Qbruk Krzysztof Kubicki, Glinno 158a, 64-300 Nowy Tomyśl, opiewająca na kwotę 5 794 002,31 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny wskazanej oferty.Jednocześnie wskazać należy, że Zamawiający przewidział na sfinansowanie zamówienia kwotę 1 300 000,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5794002,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8484452,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |