Remont i dostosowanie budynku koszarowego nr 10 do aktualnych przepisów ppoż. wraz z adaptacją poddasza w kompleksie wojskowym w Węgorzewie – postępowanie nr 6/RB
Rejonowy Zarząd Infrastruktury Olsztyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00263817
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00263817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-27 13:00
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-015409c8-4540-471c-86f4-b837e3ab4e2d
- Identyfikator
- 7392955423
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00263817 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i dostosowanie budynku koszarowego nr 10 do aktualnych przepisów ppoż. wraz z adaptacją poddasza w kompleksie wojskowym w Węgorzewie – postępowanie nr 6/RB
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury Olsztyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510698342
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Saperska 1
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-073
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rziolsztyn.zamowienia@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rziolsztyn.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12746241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Organizacyjna MON
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i dostosowanie budynku koszarowego nr 10 do aktualnych przepisów ppoż. wraz z adaptacją poddasza w kompleksie wojskowym w Węgorzewie – postępowanie nr 6/RB2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-015409c8-4540-471c-86f4-b837e3ab4e2d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00474131/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Węgorzewo. Remont i dostosowanie bud. koszarowego nr 10 do aktualnych przepisów ppoż wraz z adaptacją poddasza
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00147113
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 6/RB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont i dostosowanie budynku koszarowego nr 10 do aktualnych przepisów ppoż. wraz z adaptacją poddasza w Węgorzewie.
W ramach zamówienia należy wykonać:
• roboty budowlane: roboty rozbiórkowe i demontażowe, opracowanie projektu technicznego ochrony przeciwpożarowej obiektu, roboty posadzkowe, roboty murarskie, roboty tynkarskie, roboty w zakresie okładzin ściennych, roboty wykończeniowe, stolarkę okienną i drzwiową, wykonanie ścianek działowych, pozostałe prace budowlane, wykonanie inwentaryzacji schematycznej budynku,
• roboty sanitarne: roboty rozbiórkowe i demontażowe, opracowanie projektu technicznego branży sanitarnej, roboty towarzyszące budowlane i odtworzeniowe, wymiana przyłącza wody wraz
z doposażeniem w zestaw wodomierzowy, montaż instalacji hydrantowej w całym budynku łącznie z zestawem hydroforowym do podnoszenia ciśnienia wody, montaż instalacji centralnego ogrzewania, montaż instalacji wody zimnej i ciepłej, montaż kanalizacji sanitarnej, wykonanie przejść rurociągów w pomieszczeniach mokrych jako wodoszczelne, montaż instalacji wentylacji mechanicznej wywiewnej w pomieszczeniach sanitarnych z wyprowadzeniem nad dach
do nowych ceramicznych wyrzutni powietrza, montaż nawiewników okiennych higrosterowanych we wszystkich istniejących oknach poddasza, montaż kabin sanitarnych, wykonanie prób szczelności oraz niezbędnych badań i regulacji wszystkich instalacji sanitarnych, izolacja rurociągów,
• roboty elektryczne: demontaż, tablicy rozdzielczej, instalacji elektrycznej oświetleniowej
i gniazdowej 230V, wymiana instalacji oświetlenia ogólnego z oprawami świetlówkowymi, wymiana instalacji gniazdowej 230/400V wraz z osprzętem instalacyjnym, wymiana tablicy bezpiecznikowej rozdzielczej w systemie modułowym typu S, wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego, badania odbiorcze instalacji elektrycznej, wykonanie instalacji oddymiania klatek schodowych.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2, 3, 4, 5 i 6 do SWZ.
Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: 11-601 Węgorzewo, ul. gen. Józefa Bema 7, budynek nr 10.
Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy na okres: minimum 36 miesięcy, maksimum 60 miesięcy.
Okres rękojmi: za wady fizyczne 36 miesięcy od chwili odbioru końcowego bez uwag wg art. 568 § 1 K.C.
Wykonawca raz w roku w okresie udzielonej gwarancji na przedmiot umowy prowadzić będzie nieodpłatnie przegląd.
Wymagany termin wykonania zamówienia: od 150 dni do 210 dni od dnia podpisania umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45262522-6 - Roboty murarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1950000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3936000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1950000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELECTRO 7 sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 381172616
7.3.3) Ulica: Osiedle Złota Podkowa 28 lok. LU2
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-352
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1950000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-18| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |