Zorganizowanie i przeprowadzenie jednego 7-dniowego wyjazdu wakacyjnego dla rodzin zastępczych i dzieci umieszczonych w tych rodzinach oraz kandydatów na rodziny zastępcze i pomocowe.
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00263829
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00263829/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-27 13:02
- Lokalizacja
- Węgorzewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-083ffc0f-5107-4c55-a47f-663757e76f28
- Identyfikator
- 8451801137
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00263829 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie jednego 7-dniowego wyjazdu wakacyjnego dla rodzin zastępczych i dzieci umieszczonych w tych rodzinach oraz kandydatów na rodziny zastępcze i pomocowe.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511437589
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Generała Józefa Bema 16 A
1.5.2.) Miejscowość: Węgorzewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-600
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 874270640
1.5.8.) Numer faksu: sekretariat@pcprwegorzewo.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcprwegorzewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wegorzewo.naszepcpr.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-083ffc0f-5107-4c55-a47f-663757e76f281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna, pomoc osobom niepełnosprawnym, piecza zastępcza itp.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie i przeprowadzenie jednego 7-dniowego wyjazdu wakacyjnego dla rodzin zastępczych i dzieci umieszczonych w tych rodzinach oraz kandydatów na rodziny zastępcze i pomocowe.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-083ffc0f-5107-4c55-a47f-663757e76f28
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263829
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000720/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zorganizowanie i przeprowadzenie jednego 7-dniowego wyjazdu wakacyjnego dla rodzin zastępczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt realizowany jest przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgorzewie i dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur (FEWiM) 2021-2027, Priorytet 9: Włączenie i integracja EFS+, Działanie 9.9: System pieczy zastępczej, nr wniosku: FEWM.09.09-IZ.00-0006/24, tytuł projektu: "Rodzina ponad wszystko"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247858
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA.4141.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 76600 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: zorganizowanie i przeprowadzenie jednego 7-dniowego wyjazdu wakacyjnego dla rodzin zastępczych i dzieci umieszczonych w tych rodzinach oraz kandydatów na rodziny zastępcze i pomocowe (łącznie 20 osób) dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgorzewie w ramach realizacji projektu pn. „Rodzina ponad wszystko”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55241000-1 - Usługi w zakresie ośrodków wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci
55100000-1 - Usługi hotelarskie
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
63511000-4 - Organizacja wycieczek
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121600 PLN
| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |