Budowa placu zabaw w Luszowicach (Gmina Radgoszcz)

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W LUSZOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00263881
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00263881/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-27 13:12
Lokalizacja
Luszowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f488c0ad-616e-4c28-8bcb-04758f96d621
Identyfikator
8711637842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieciRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógOgrodzeniaRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychArtykuły do zabaw na wolnym powietrzu, gier salonowych lub towarzyskich

Wykonawcy

1 przyznane

SIMBA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
507 085,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00263881 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw w Luszowicach (Gmina Radgoszcz)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W LUSZOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851788940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: TARNOWSKA 36

1.5.2.) Miejscowość: Luszowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-206

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 725514357

1.5.8.) Numer faksu: 146414661

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: strazluszowice@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radgoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-radgoszcz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający subsydiowany - stowarzyszenie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw w Luszowicach (Gmina Radgoszcz)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f488c0ad-616e-4c28-8bcb-04758f96d621

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263881

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00168376/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa placu zabaw w Luszowicach (Gmina Radgoszcz)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027, I.13.1 WDR LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00168613

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSPL.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 470945,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES ROBÓT DO WYKONANIA OBEJMUJE:
• oczyszczenie przeznaczonego do zagospodarowania nowego placu zabaw,
• korytowanie pod podbudowy placu zabaw z odwozem ziemi i gruzu na wyznaczone składowisko,
• wykonanie podbudowy pod projektowany chodnik i sztuczną nawierzchnię syntetyczną wylewaną w systemie EPDM wg warstw zaprojektowanych i uwzględnionych w opisie i projekcie, na warstwie podkładowej amortyzującej SBR gr. 5cm i nawierzchni kolorowej EPDM gr.1,0 cm w obrzegowaniu obrzeżami betonowymi,
• budowa nowego ogrodzenia panelowego systemowego po obrysie zewnętrznym nowej i starej części placu i dołączenie do istniejącego ogrodzenia biska, oraz furtkę,
• dostawa i montaż nowych urządzeń zabawowych usytuowanych na wykonanym placu zabaw zgodnie z projektem oraz odnowienie istniejących 3 szt., oraz elementami małej architektury,
• wykonanie trawników dywanowych na dostarczonej i rozścielanej ziemi urodzajnej oraz zasadzenie 6 szt. drzew liściastych (klon zwyczajny),
Zakres robót do wykonania NIE obejmuje:
• Dostawa i montaż 3 szt. latarni solarnych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączone do niniejszej SWZ dokumenty, tj. projekt techniczny, szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót. Dokumentacja techniczna została opracowana przez: „AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA” mgr inż. arch. Dorota Krzyżanowska.
Szczegółowy opis zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

34928200-0 - Ogrodzenia

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

37530000-2 - Artykuły do zabaw na wolnym powietrzu, gier salonowych lub towarzyskich

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 507085,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 859770,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 507085,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIMBA GROUP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 9462647108

7.3.3) Ulica: ul. Zimna 15

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-515

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 507085,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane