Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
Powiat Zgierski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00264020
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264020/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-27 13:35
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4cae7dbc-eadb-4e96-acb6-1264fe914c49
- Identyfikator
- 7322170007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednostki prądotwórczeRoboty instalacyjne elektryczneGeneratory z silnikami o zapłonie samoczynnym
Wykonawcy
2 przyznane
PIOTR SZULCŁódź, PL · lot 0
246 984 PLNPIOTR SZULCŁódź, PL · lot 1
251 043 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264020 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych w ramach projektu grantowego
pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zgierski
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Zgierzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057661
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadowa 6a
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42 2888153, 42 2888154, 42 2888156
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_wojcik@powiat.zgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.zgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12173071.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych w ramach projektu grantowegopn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cae7dbc-eadb-4e96-acb6-1264fe914c49
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264020
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033639/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Zakup agregatów prądotwórczych (wraz z podłączeniem i uruchomieniem )
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC), PRIORYTET II – Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2 - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Umowa o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0405/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00610220
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.22.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 360000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż i instalację zasilania awaryjnego w lokalizacjach Zamawiającego przy ul. Długiej 49 i ul. Sadowej 6a w Zgierzu, w celu zapewnienia ciągłości zasilania odbiorników w przypadku zaniku napięcia z sieci elektroenergetycznej. Niniejsze zamówienie w swym zakresie obejmuje następujące zadania:1) Zadanie nr 1 pn.: Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd” w lokalizacji przy ul. Długiej 49 w Zgierzu,
2. Dostawa agregatów prądotwórczych jest współfinansowana w ramach Projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd” realizowanego przez Powiat Zgierski, dofinansowanego z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), PRIORYTET II – Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2 - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Umowa o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0405/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024.
4. Szczegółowe wytyczne dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia stanowiące opis przedmiotu zamówienia zawarte zostały w następujących opracowaniach:
1) Projekt umowy dla zadania nr 1 – załącznik nr 4A do SWZ;
3) Dokumentacja techniczna dla zadania nr 1 – załącznik nr 5A do SWZ;
5. Zamawiający będzie oceniał ofertę Wykonawcy odrębnie w ramach każdej części na którą składa ofertę. Ilekroć w dokumentacji zostanie użyte słowo zadanie/zadania jest ono tożsame ze słowem część/części.
6. Przedmiary robót, wchodzące w skład dokumentacji technicznej- załączniki nr 5A i 5B do SWZ - mają charakter pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości prac z dokumentacją niniejszej SWZ. Z uwagi na to, że umowa będzie umową ryczałtową w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia prac większej ilości prac w jakiejkolwiek pozycji przedmiarowej nie będzie mogło być uznane za prace dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarach, prac koniecznych do wykonania wynikających z dokumentacji niniejszej SWZ nie zwalnia Wykonawcy od obowiązku ich wykonania na podstawie dokumentacji w cenie umownej.
7. Zamawiający zastrzega, że wszędzie tam, gdzie w treści opisu przedmiotu zamówienia, zostały wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczegółowe procesy, które charakteryzują produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę dopuszcza on metody, materiały, urządzenia, systemy, technologie itp. równoważne do przedstawionych w opisie przedmiotu zamówienia. Dopuszcza się zastosowanie wszelkich równoważnych odpowiedników rynkowych o właściwościach nie gorszych niż wskazane przez Zamawiającego. Parametry wskazanego standardu określają minimalne warunki techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne, jakie ma spełniać przedmiot zamówienia. Wskazane znaki towarowe, patenty, marki lub nazwy producenta czy źródła lub szczególne procesy wskazujące na pochodzenie określają jedynie klasę produktu, metody, materiałów, urządzeń, systemów, technologii itp. Wykonawca może przyjąć metody, materiały, urządzenia, systemy, technologie itp. innych marek i producentów, jednak o parametrach technicznych, jakościowych i właściwościach użytkowych oraz funkcjonalnych odpowiadających metodom, materiałom, urządzeniom, systemom, technologiom opisanym przez Zamawiającego.
8. Zamawiający informuje, że w przypadku gdy przedmiot zamówienia odnosi się do norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 Ustawy, Zamawiający nie odrzuci oferty tylko dlatego, że dostawa będąca przedmiotem zamówienia nie jest zgodna z normami, europejskimi ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których się ona odnosi, jeżeli Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą środków, o których mowa w art. 105 ust. 1 Ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
9. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do wymagań wydajnościowych lub funkcjonalnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 1 Ustawy, Zamawiający nie może odrzucić oferty zgodnej z: polską normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszący normy europejskie, z europejską aprobatą techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny jeżeli te normy, aprobaty specyfikacje i systemy referencji technicznych dotyczą wymagań wydajnościowych lub funkcjonalnych określonych przez Zamawiającego. W takim przypadku Wykonawca musi udowodnić, w szczególności za pomocą środków, o których mowa w art. 101 Ustawy, że dostawa spełnia wymagania wydajnościowe lub funkcjonalne określone przez Zamawiającego.
10. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w tym celu zawarto minimalne wymagania Zamawiającego co do funkcji, celu funkcjonalnego, użytkowego który ma zostać osiągnięty za pomocą wskazanego asortymentu. Wykonawca oferując asortyment, a także rozwiązania równoważne kieruje się przede wszystkim określonym celem funkcjonalnym, użytkowym jakim ma służyć niniejszy przedmiot zamówienia.
11. Ilekroć w dokumentacji przetargowej, w tym w SWZ, wskazano markę lub pochodzenie produktu, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo lub ,,równoważne” tzn., że wbudowane materiały/części/podzespoły itp. będą posiadały, charakteryzowały się wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w dokumentach zamówienia.
12. Na każdą część, na którą Wykonawca składa ofertę, zobowiązany jest zaoferować cały asortyment, na wszystkie pozycje jakie obejmuje dana część, zgodnie z dokumentacją techniczną dla każdej z części od nr 1 do nr 2. Zamawiający nie wyraża zgody na składanie oferty niekompletnej na opisaną część, w takim wypadku oferta zostanie uznana jako niezgodna z treścią SWZ.
13. Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym
4.5.5.) Wartość części: 180000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż i instalację zasilania awaryjnego w lokalizacjach Zamawiającego przy ul. Długiej 49 i ul. Sadowej 6a w Zgierzu, w celu zapewnienia ciągłości zasilania odbiorników w przypadku zaniku napięcia z sieci elektroenergetycznej. Niniejsze zamówienie w swym zakresie obejmuje następujące zadania:2) Zadanie nr 2 pn.: Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd” w lokalizacji przy ul. Sadowej 6a w Zgierzu.
2. Dostawa agregatów prądotwórczych jest współfinansowana w ramach Projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd” realizowanego przez Powiat Zgierski, dofinansowanego z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), PRIORYTET II – Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2 - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Umowa o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0405/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024.
4. Szczegółowe wytyczne dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia stanowiące opis przedmiotu zamówienia zawarte zostały w następujących opracowaniach:
2) Projekt umowy dla zadania nr 2 – załącznik nr 4B do SWZ;
4) Dokumentacja techniczna dla zadania nr 2 – załącznik nr 5B do SWZ;
5. Zamawiający będzie oceniał ofertę Wykonawcy odrębnie w ramach każdej części na którą składa ofertę. Ilekroć w dokumentacji zostanie użyte słowo zadanie/zadania jest ono tożsame ze słowem część/części.
6. Przedmiary robót, wchodzące w skład dokumentacji technicznej- załączniki nr 5A i 5B do SWZ - mają charakter pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości prac z dokumentacją niniejszej SWZ. Z uwagi na to, że umowa będzie umową ryczałtową w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia prac większej ilości prac w jakiejkolwiek pozycji przedmiarowej nie będzie mogło być uznane za prace dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarach, prac koniecznych do wykonania wynikających z dokumentacji niniejszej SWZ nie zwalnia Wykonawcy od obowiązku ich wykonania na podstawie dokumentacji w cenie umownej.
7. Zamawiający zastrzega, że wszędzie tam, gdzie w treści opisu przedmiotu zamówienia, zostały wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczegółowe procesy, które charakteryzują produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę dopuszcza on metody, materiały, urządzenia, systemy, technologie itp. równoważne do przedstawionych w opisie przedmiotu zamówienia. Dopuszcza się zastosowanie wszelkich równoważnych odpowiedników rynkowych o właściwościach nie gorszych niż wskazane przez Zamawiającego. Parametry wskazanego standardu określają minimalne warunki techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne, jakie ma spełniać przedmiot zamówienia. Wskazane znaki towarowe, patenty, marki lub nazwy producenta czy źródła lub szczególne procesy wskazujące na pochodzenie określają jedynie klasę produktu, metody, materiałów, urządzeń, systemów, technologii itp. Wykonawca może przyjąć metody, materiały, urządzenia, systemy, technologie itp. innych marek i producentów, jednak o parametrach technicznych, jakościowych i właściwościach użytkowych oraz funkcjonalnych odpowiadających metodom, materiałom, urządzeniom, systemom, technologiom opisanym przez Zamawiającego.
8. Zamawiający informuje, że w przypadku gdy przedmiot zamówienia odnosi się do norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 Ustawy, Zamawiający nie odrzuci oferty tylko dlatego, że dostawa będąca przedmiotem zamówienia nie jest zgodna z normami, europejskimi ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których się ona odnosi, jeżeli Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą środków, o których mowa w art. 105 ust. 1 Ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
9. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do wymagań wydajnościowych lub funkcjonalnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 1 Ustawy, Zamawiający nie może odrzucić oferty zgodnej z: polską normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszący normy europejskie, z europejską aprobatą techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny jeżeli te normy, aprobaty specyfikacje i systemy referencji technicznych dotyczą wymagań wydajnościowych lub funkcjonalnych określonych przez Zamawiającego. W takim przypadku Wykonawca musi udowodnić, w szczególności za pomocą środków, o których mowa w art. 101 Ustawy, że dostawa spełnia wymagania wydajnościowe lub funkcjonalne określone przez Zamawiającego.
10. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w tym celu zawarto minimalne wymagania Zamawiającego co do funkcji, celu funkcjonalnego, użytkowego który ma zostać osiągnięty za pomocą wskazanego asortymentu. Wykonawca oferując asortyment, a także rozwiązania równoważne kieruje się przede wszystkim określonym celem funkcjonalnym, użytkowym jakim ma służyć niniejszy przedmiot zamówienia.
11. Ilekroć w dokumentacji przetargowej, w tym w SWZ, wskazano markę lub pochodzenie produktu, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo lub ,,równoważne” tzn., że wbudowane materiały/części/podzespoły itp. będą posiadały, charakteryzowały się wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w dokumentach zamówienia.
12. Na każdą część, na którą Wykonawca składa ofertę, zobowiązany jest zaoferować cały asortyment, na wszystkie pozycje jakie obejmuje dana część, zgodnie z dokumentacją techniczną dla każdej z części od nr 1 do nr 2. Zamawiający nie wyraża zgody na składanie oferty niekompletnej na opisaną część, w takim wypadku oferta zostanie uznana jako niezgodna z treścią SWZ.
13. Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym
4.5.5.) Wartość części: 180000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246984,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396571,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246984,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GREENERGY PIOTR SZULC
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 380898541
7.3.3) Ulica: Wieniawskiego 12/8
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-564
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246984,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 251043,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408893,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 251043,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GREENERGY PIOTR SZULC
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 380898541
7.3.3) Ulica: Wieniawskiego 12/8
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-564
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 251043,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Ustala się następujące terminy realizacji przedmiotu zamówienia:1) termin rozpoczęcia: od dnia podpisania umowy;
2) termin zakończenia: do 2 miesięcy od dnia podpisania umowy;
| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |