Budowa drogi rowerowej - skrót łączący ul. Meteorytową z ul. Wodnika w ramach zadania "Rowerowy górny taras Gdańska" realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00513663
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00513663/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-24 12:50
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc96ccce-ff18-4347-b1e7-d99f18e75d06
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513663 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi rowerowej - skrót łączący ul. Meteorytową z ul. Wodnika w ramach zadania "Rowerowy górny taras Gdańska" realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi rowerowej - skrót łączący ul. Meteorytową z ul. Wodnika w ramach zadania "Rowerowy górny taras Gdańska" realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 20222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc96ccce-ff18-4347-b1e7-d99f18e75d06
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513663
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00573492/73/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.81 Budowa drogi rowerowej - skrót łączący ul. Meteorytową z ul. Wodnika w ramach zadania "Rowerowy górny taras Gdańska" realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445164
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 100/BZP-U.510.99.2024/MKL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą:
Budowa drogi rowerowej - skrót łączący ul. Meteorytową z ul. Wodnika w ramach zadania "Rowerowy górny taras Gdańska" realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.
W ramach niniejszego zamówienia wykonana ma być droga rowerowa łącząca ul. Meteorytową z ul. Wodnika z dowiązaniem do układu drogowego oraz m. in. następujące elementy:
a) wykonanie drogi rowerowej szerokości 3 m o nawierzchni bitumicznej z dowiązaniem do istniejącego chodnika ul. Wodnika na początku projektowanego odcinka oraz do projektu ul. Meteorytowej objętego odrębnym opracowaniem na końcu projektowanego odcinka;
b) wykonanie zjazdu o nawierzchni z kostki betonowej w kolorze czerwonym pomiędzy istniejącym chodnikiem, a istniejącą drogą rowerową;
c) wykonanie lokalnych zaniżeń terenu o łagodnym spadku i zmiennym dnie dostosowanym do niwelety drogi;
d) wykonanie - dostawa i montaż oświetlenia drogi rowerowej – 8 słupów z oprawami oświetleniowymi oraz kablem zasilającym;
e) usunięcie drzew w złym stanie zdrowotnym – 5 osobników;
f) przesadzenie 1 osobnika będącego w kolizji z projektowanym układem drogi rowerowej;
g) nasadzenie zastępcze – 1 sztuka;
h) wykonanie - dostawa i montaż tymczasowego oznakowania;
i) wykonanie - dostawa i montaż docelowego oznakowania poziomego grubowarstwowego strukturalnego oraz pionowego z zastosowaniem folii generacji II w wielkości małe i mini – 5 sztuk.
2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 585124,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Adam Chlechowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 589-100-13-85
7.3.3) Ulica: ul. Dolna 1
7.3.4) Miejscowość: Kiełpino
7.3.5) Kod pocztowy: 83-307
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 217 dni
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |