Dostawa nasion kukurydzy i owsa dla Instytutu Zootechniki PIB Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka
Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00264092
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264092/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-27 13:50
- Lokalizacja
- Kołuda Wielka, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be48bade-0b85-470d-b9a1-5af50196fc4b
- Identyfikator
- 6750002130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264092 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa nasion kukurydzy i owsa dla Instytutu Zootechniki PIB Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079728
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Kołuda Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-160
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 664 447 712
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@koluda.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://izzd-koluda-wielka.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zd-koludawielka.ezamawiajacy.pl/pn/zd-koludawielka/demand/261426/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
usługi badawcze (zootechniczne), hodowla zwierząt, uprawy rolne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa nasion kukurydzy i owsa dla Instytutu Zootechniki PIB Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be48bade-0b85-470d-b9a1-5af50196fc4b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264092
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00067415
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 91100,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa nasion kukurydzy: odmiana SY Brenton, hodowca Syngenta4.5.3.) Główny kod CPV: 03111000-2 - Nasiona
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03111000-2 - Nasiona
4.5.5.) Wartość części: 11000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa nasion kukurydzy: odmiana Wesley, hodowca Limagrain4.5.3.) Główny kod CPV: 03111000-2 - Nasiona
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03111000-2 - Nasiona
4.5.5.) Wartość części: 11000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa nasion kukurydzy: odmiana LID 2210C, hodowca Lidea4.5.3.) Główny kod CPV: 03111000-2 - Nasiona
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03111000-2 - Nasiona
4.5.5.) Wartość części: 18000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa nasion kukurydzy: odmiana P8436, hodowca Pioneer4.5.3.) Główny kod CPV: 03111000-2 - Nasiona
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03111000-2 - Nasiona
4.5.5.) Wartość części: 26000,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa nasion kukurydzy: odmiana Redford, hodowca Lidea4.5.3.) Główny kod CPV: 03111000-2 - Nasiona
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03111000-2 - Nasiona
4.5.5.) Wartość części: 10000,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa nasion kukurydzy: odmiana Rambo, BRV 2604, hodowca Brevant4.5.3.) Główny kod CPV: 03111000-2 - Nasiona
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03111000-2 - Nasiona
4.5.5.) Wartość części: 6000,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa nasion owsa: odmiana Bingo, hodowca IHAR Strzelce4.5.3.) Główny kod CPV: 03111000-2 - Nasiona
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03111000-2 - Nasiona
4.5.5.) Wartość części: 1000,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa nasion kukurydzy: odmiana DKC 3595, hodowca Deklab4.5.3.) Główny kod CPV: 03111000-2 - Nasiona
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03111000-2 - Nasiona
4.5.5.) Wartość części: 8100,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. Zamawiający odrzuca ofertę Wykonawcy PROCAM POLSKA Sp. z o.o., ul. Nowy Świat 42/44, 88-299 Gdańsk na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, jako zawierającą błąd w obliczeniu ceny.
Wykonawca w formularzu ofertowym dla części nr 1 zamówienia zastosował stawkę podatku VAT w wysokości 8% dla dostawy nasion kukurydzy przeznaczonych do siewu. Tymczasem, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o podatku od towarów i usług oraz załącznikiem nr 10 do tej ustawy, dostawa materiału siewnego (nasion roślin uprawnych przeznaczonych do siewu) podlega opodatkowaniu preferencyjną stawką VAT w wysokości 5%.
Zastosowanie nieprawidłowej stawki VAT skutkuje błędnym obliczeniem ceny oferty, mającym wpływ na jej wysokości i porównywalność z innymi ofertami. Błąd ten ma charakter nieusuwalny w trybie poprawiania omyłek, gdyż prowadziłby do istotnej zmiany ceny oferty. W związku z powyższym Zamawiający był zobowiązany do odrzucenia oferty Wykonawcy jako zawierającej błąd w obliczeniu ceny.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. Zamawiający odrzuca ofertę Wykonawcy PROCAM POLSKA Sp. z o.o., ul. Nowy Świat 42/44, 88-299 Gdańsk na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, jako zawierającą błąd w obliczeniu ceny.
Wykonawca w formularzu ofertowym dla części nr 1 zamówienia zastosował stawkę podatku VAT w wysokości 8% dla dostawy nasion kukurydzy przeznaczonych do siewu. Tymczasem, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o podatku od towarów i usług oraz załącznikiem nr 10 do tej ustawy, dostawa materiału siewnego (nasion roślin uprawnych przeznaczonych do siewu) podlega opodatkowaniu preferencyjną stawką VAT w wysokości 5%.
Zastosowanie nieprawidłowej stawki VAT skutkuje błędnym obliczeniem ceny oferty, mającym wpływ na jej wysokości i porównywalność z innymi ofertami. Błąd ten ma charakter nieusuwalny w trybie poprawiania omyłek, gdyż prowadziłby do istotnej zmiany ceny oferty. W związku z powyższym Zamawiający był zobowiązany do odrzucenia oferty Wykonawcy jako zawierającej błąd w obliczeniu ceny.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15277,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15277,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15277,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU “FITOCHEM” Mirosław i Zbigniew Kowalewscy Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5570003587
7.3.4) Miejscowość: Trląg
7.3.5) Kod pocztowy: 88-160
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15277,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23519,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23519,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23519,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Farmsystem s.c. Lidia Żyto, Marcin Żyto
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9671188509
7.3.3) Ulica: Podmiejska 4B
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-453
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23519,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8064,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8064,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8064,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PROMOCYJNE AGRO-EFEKT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221032125
7.3.4) Miejscowość: Słupia pod Bralinem
7.3.5) Kod pocztowy: 63-642
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8064,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 819,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 819,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 819,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CENTRUM HURTOWE PASZ MIROSŁAW BĄK I SŁAWOMIR WOJTYLAK sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5571625291
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 7A
7.3.4) Miejscowość: Mogilno
7.3.5) Kod pocztowy: 88-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 819,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9053,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9657,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9053,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU “FITOCHEM” Mirosław i Zbigniew Kowalewscy Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5570003587
7.3.4) Miejscowość: Trląg
7.3.5) Kod pocztowy: 88-160
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9053,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |