Catering z dowozem i obsługą na potrzeby realizacji operacji własnych w ramach planu operacyjnego na rok 2026 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+
OPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00264130
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264130/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-27 13:55
- Lokalizacja
- Łosiów, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b81a7b0-0a55-49c5-84d9-54abff56758c
- Identyfikator
- 7471002433
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264130 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Catering z dowozem i obsługą na potrzeby realizacji operacji własnych w ramach planu operacyjnego na rok 2026 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004515965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 1
1.5.2.) Miejscowość: Łosiów
1.5.3.) Kod pocztowy: 49-330
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@oodr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://oodr.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b81a7b0-0a55-49c5-84d9-54abff56758c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Doradztwo Rolnicze
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Catering z dowozem i obsługą na potrzeby realizacji operacji własnych w ramach planu operacyjnego na rok 2026 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b81a7b0-0a55-49c5-84d9-54abff56758c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264130
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036174/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Catering z dowozem, catering z wynajmem sali, catering z usługą hotelarską
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki rolnej na lata 2023-2027 Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki rolnej na lata 2023-2027- Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248626
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DG.261.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 11296,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia jest usługa polegająca na cateringu z dowozem i obsługą
na potrzeby realizacji operacji własnych w ramach planu operacyjnego na rok 2026 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+ obejmująca:
a) Catering wraz z dowozem i obsługą podczas jednodniowych warsztatów
pn. „Apikosmetyka i apiterapia szansą na wykorzystanie potencjału produktów pszczelich” dla 17 osób na potrzeby realizacji operacji własnych w ramach planu operacyjnego na rok 2026 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+;
b) Catering wraz z dowozem i obsługą podczas dwóch jednodniowych warsztatów pn. „Skarby natury – zielarska wiedza, praktyka i tradycja” dla 44 osób na potrzeby realizacji operacji własnych w ramach planu operacyjnego na rok 2026 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do umowy (umowa stanowi zał. nr 8 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działająca na podstawie art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024r., poz. 1320 z późn. zm.) Zamawiający informuje, że unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy, który stanowi, że: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnej oferty.Uzasadnienie faktyczne:
W prowadzonym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 27.05.2026 r. do godz. 10:00, do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferty.
W związku z powyższym Zamawiający postanowił jak na wstępie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |