Dostawa 4 szt. fabrycznie nowych stalowych kół zagęszczających wraz z montażem do kompaktora marki CAT 816 K pracującego w ZUOK w Toruniu przy ulicy Kociewskiej 47/53.
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00264244
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264244/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-27 14:18
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdb932c3-b91f-4f95-9e38-078a668bcd61
- Identyfikator
- 8790169280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Koła, części i akcesoria
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264244 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 4 szt. fabrycznie nowych stalowych kół zagęszczających wraz z montażem do kompaktora marki CAT 816 K pracującego w ZUOK w Toruniu przy ulicy Kociewskiej 47/53.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870525973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grudziądzka 159
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mpo.torun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mpo.torun.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mpotorun.ezamawiajacy.pl/pn/mpotorun/demand/273508/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa 4 szt. fabrycznie nowych stalowych kół zagęszczających wraz z montażem do kompaktora marki CAT 816 K pracującego w ZUOK w Toruniu przy ulicy Kociewskiej 47/53.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdb932c3-b91f-4f95-9e38-078a668bcd61
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264244
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184537
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KK/ZP-8/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych (ZUOK) Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. przy ul. Kociewskiej 47/53 w Toruniu, oraz montaż 4 szt. fabrycznie nowych stalowych kół zagęszczających do kompaktora marki CAT 816 K.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34324000-4 - Koła, części i akcesoria
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w wyniku oceny oferty, odrzucił jedyną złożoną w przedmiotowym postępowaniu ofertę.| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |