DOSTAWA WYPOSAŻENIA DLA ZADANIA INWESTYCYJNEGO "PRZYSTOSOWANIE BUDYNKÓW PRZEDSZKOLNYCH NA POTRZEBY ŻŁOBKÓW” W RAMACH PROJEKTU „AKTYWNY MALUCH 2022-2029”
Gmina Miejska Przemyśl
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00264253
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-27 14:19
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a155c8c-39c6-4972-921b-5c5d8edef4e2
- Identyfikator
- 7952319592
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyposażenie różneMeble i wyposażenie kuchniSprzęt gospodarstwa domowegoMeble przedszkolnePomoce dydaktyczne
Wykonawcy
2 przyznane
ANNA KARNASBłażowa, PL · lot 0
195 760,65 PLNANNA KARNASBłażowa, PL · lot 1
153 881,61 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264253 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA WYPOSAŻENIA DLA ZADANIA INWESTYCYJNEGO "PRZYSTOSOWANIE BUDYNKÓW PRZEDSZKOLNYCH NA POTRZEBY ŻŁOBKÓW” W RAMACH PROJEKTU „AKTYWNY MALUCH 2022-2029”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przemyśl
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900341
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@um.przemysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przemysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12981321.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA WYPOSAŻENIA DLA ZADANIA INWESTYCYJNEGO "PRZYSTOSOWANIE BUDYNKÓW PRZEDSZKOLNYCH NA POTRZEBY ŻŁOBKÓW” W RAMACH PROJEKTU „AKTYWNY MALUCH 2022-2029”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a155c8c-39c6-4972-921b-5c5d8edef4e2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027073/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawy wyposażenia dla zadania Przystosowanie budynków przedszkolnych na potrzeby żłobków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dofinansowanie przedsięwzięcia w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch” 2022-2029, współfinansowane ze środków KPO.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210084
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe nr 1: Żłobek przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 47 w Przemyślu (Przedszkole nr 16) - dostawa, montaż i uruchomienie elementów wyposażenia:1) SALA DYDAKTYCZNA (STREFA ZABAW I KARMIENIA) MAGAZYN ZABAWEK I MATERIAŁÓW DYTAKTYCZNYCH MIEJSCE DO ZABAW NA ŚWIEŻYM POWIETRZU – gąsienica spacerowa, krzesła z regulacją wysokości, stoliki z regulacją wysokości, szafki na zabawki i pomoce dydaktyczne, gry edukacyjne, układanki drewniane, piramidy do sortowania figur geometrycznych, piłka z dzwonkami, sensoryczne piłeczki, pędzle+ farby, basen z piłeczkami w zestawie, miękkie sensoryczne klocki, sorter z klockami, tablica manipulacyjna, tablica interaktywna, gryzaki, głośnik multimedialny, maskotki, zabawki, kojec składany, namiot, tunel, klocki (piankowe, konstrukcyjne), domek piankowy, auto-bujak piankowy, bujak piankowy, laptop, biurko dla opiekuna, krzesło biurowe dla opiekuna, mata piankowa, pufa, stół do karmienia podkowa, krzesło z oparciem, ściana sensoryczna;
2) SALA SNU I ODPOCZYNKU MAGAZYN LEŻAKÓW MAGAZYN POŚCIELI – leżaczek (łóżeczko), łóżeczko szczebelkowe, regał, szafa na leżaczki z drzwiczkami, materac na leżaczki, identyfikator na łóżeczko/leżaczek, podkład nieprzemakalny do łóżeczek szczebelkowych, materace do łóżeczek szczebelkowych, komplet pościeli (poduszka, kołderka, prześcieradło), krzesełka do karmienia ze zdejmowanymi nakładkami, krzesełka do karmienia z nakładkami, fartuszek do jedzenia, krzesło z oparciem;
3) POKÓJ PIELĘGNIARKI – chłodziarka medyczna, szafka zamykana na klucz, apteczka, stetoskop, ciśnieniomierz elektryczny, termometr;
4) ŁAZIENKA DLA DZIECI (STREFA HIGIENY Z PRZEWIJAKIEM) – przewijak składany na ścianę, kosz na pieluchy z wkładem, regał wiszący z przegródkami na pieluchy, regał na nocniki;
5) POMIESZCZENIE SOCJALNE DLA PERSONELU – stół z czterema krzesłami, szafa na ubrania dla personelu (6 osób), czajnik;
6) POKÓJ DYREKTORA – urządzenie wielofunkcyjne wolnostojące, drukarka laserowa, wiatrak, laptop, biurko, fotel, telefon komórkowy, lampa, zestaw nagłośnieniowy, krzesło z oparciem, szafa na dokumenty, przybory biurowe, listwa zasilająca, niszczarka, wieszak na ubrania, segregator;
7) SZATNIA WYDZIELONA Z KORYTARZA – szafki zamykane (zestaw dla 25 dzieci), tablica informacyjna – korkowa;
8) ROZDZIELNIA POKARMÓW – wózek gastronomiczny, szafa do przechowywania, chłodziarka/lodówka, ociekacz, szafki, mikrofalówka, zmywarka/wyparzarka, stół roboczy ze stali nierdzewnej, naczynia (talerze, miseczki, kubki z dozownikiem), waga gastronomiczna, blender kielichowy, mikser, czajnik, środki do dezynfekcji (zestaw), termos stalowy z pompką, rękawice ochronne (zestaw), dzbanki, pojemnik na sztućce, dozownik ręczników papierowych, zestaw do sprzątania;
9) POMIESZCZENIE PORZĄDKOWE/ WC DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH – odkurzacz, zestaw do sprzątania, pralka;
10) POZOSTAŁE – kamizelka odblaskowa dla maluchów/ zestaw 10 szt., blokada szafki na haczyk (zestaw 10 szt.), oznaczenie żłobka (szyld)/tablice informacyjne, oznaczenie sal, oznaczenie toalet, strzałki informacyjne, naklejki ozdobne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39290000-1 - Wyposażenie różne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
39161000-8 - Meble przedszkolne
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.5.) Wartość części: 123093,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe nr 2: Żłobek przy ul. Bartosza Głowackiego 17 w Przemyślu (Przedszkole nr 2) - dostawa, montaż i uruchomienie elementów wyposażenia:1) SALA DYDAKTYCZNA ZE STREFĄ ZABAW I KARMIENIA – gąsienica spacerowa, krzesła z regulacją wysokości, stoliki z regulacją wysokości, szafki na zabawki i pomoce dydaktyczne, gry edukacyjne, układanki drewniane, piramidy do sortowania figur geometrycznych, piłka z dzwonkami, sensoryczne piłeczki, pędzle+farby, miękkie sensoryczne klocki, sorter z klockami, tablica manipulacyjna, tablica interaktywna, gryzaki, głośnik multimedialny, maskotki, zabawki, laptop, biurko dla opiekuna, krzesło biurowe dla opiekuna, mata piankowa, pufa, stół do karmienia podkowa, krzesło z oparciem, ściana sensoryczna, parawan/ścianka mobilna;
2) SALA SNU I ODPOCZYNKU – leżaczek (łóżeczko), łóżeczko szczebelkowe;
3) ROZDZIELNIA POSIŁKÓW – wózek gastronomiczny, krzesełka do karmienia ze zdejmowanymi nakładkami, krzesełka do karmienia z nakładkami;
4) MAGAZYN POŚCIELI I LEŻAKÓW – szafa na pościel i łóżeczka, komplet pościeli, materac na leżaczki, materac do łóżeczek szczebelkowych, szafka na materace i pościel, identyfikator na łóżeczko/leżaczek, podkład nieprzemakalny do łóżeczek szczebelkowych, fartuszek do jedzenia;
5) ŁAZIENKA DLA DZIECI (STREFA HIGIENY Z PRZEWIJAKIEM) – przewijak składany na ścianę, kosz na pieluchy z wkładem, regał wiszący z przegródkami na pieluchy, regał na nocniki;
6) POMIESZCZENIE ADMINISTRACYJNE/DLA PERSONELU – stół z czterema krzesłami, biurko, fotel, drukarka laserowa, urządzenie wielofunkcyjne wolnostojące, laptop, wieszak na ubrania, niszczarka, szafa na ubrania dla personelu, szafa na dokumenty, telefon komórkowy, zestaw nagłośnieniowy, lampa, przybory biurowe, segregator, czajnik, wiatrak, listwa zasilająca, kamizelka odblaskowa dla maluchów/ zestaw 10 szt., blokada szafki na haczyk, odkurzacz, zestaw do sprzątania, oznaczenie żłobka,(szyld)/ tablice informacyjne, oznaczenie sal, oznaczenie toalet, strzałki informacyjne, naklejki ozdobne, termometr, apteczka pierwszej pomocy;
7) SZATNIA WYDZIELONA Z KORYTARZA – szafki zamykane (zestaw dla 13 dzieci), tablica informacyjna – korkowa;
8) ROZDZIELNIA POKARMÓW – mikrofalówka, zmywarka/wyparzarka, chłodziarka/lodówka, ociekacz, szafki, stół roboczy ze stali nierdzewnej, naczynia, czajnik, waga gastronomiczna, blender kielichowy, mikser, środki do dezynfekcji, termos stalowy z pompką, rękawice ochronne, dzbanki, pojemnik na sztućce, dozownik ręczników papierowych, zestaw do sprzątania;
9) ZEWNĘTRZNY PLAC ZABAW – basen z piłeczkami w zestawie, klocki (piankowe, konstrukcyjne) zestaw, kojec składany, namiot, tunel, domek piankowy, auto-bujak piankowy, bujak piankowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39290000-1 - Wyposażenie różne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
39161000-8 - Meble przedszkolne
4.5.5.) Wartość części: 86347,15 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195760,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 234521,87 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195760,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elmar Anna Karnas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8133069288
7.3.4) Miejscowość: Błażowa
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195760,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-10Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153881,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166977,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153881,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elmar Anna Karnas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8133069288
7.3.4) Miejscowość: Błażowa
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153881,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-10| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |