„Sukcesywna dostawa kruszywa w 2026 rok”
Miasto i Gmina Bodzanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00264277
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264277/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-27 14:27
- Lokalizacja
- Bodzanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3fb92f3d-2540-4364-8db3-be0e088d80fb
- Identyfikator
- 7743211034
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
KruszywoUsługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
2 przyznane
MICHAŁ KLENIEWSKIKondrajec Pański, PL · lot 0
286 836 PLNMICHAŁ KLENIEWSKIKondrajec Pański, PL · lot 1
335 347,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264277 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Sukcesywna dostawa kruszywa w 2026 rok”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Bodzanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bankowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Bodzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-470
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 260 70 06
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bodzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bodzanow.bipgmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3fb92f3d-2540-4364-8db3-be0e088d80fb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Sukcesywna dostawa kruszywa w 2026 rok”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fb92f3d-2540-4364-8db3-be0e088d80fb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264277
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038302/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 „Sukcesywna dostawa kruszywa w 2026 rok”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220369
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RP.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Dostawa kruszywa naturalnego typu dolomitPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa naturalnego łamanego typu dolomit o frakcji 0–31,5 mm w ilości szacunkowej 2200 ton przeznaczonego do remontów oraz utwardzania dróg gminnych, wraz z jego sprzedażą, załadunkiem, ważeniem, transportem oraz rozładunkiem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie Miasta i Gminy Bodzanów.
Podana ilość jest ilością szacunkową i może ulec zwiększeniu o 20%. Zamawiający wyklucza dostawę kruszywa wapiennego oraz chalcedonitu. Rozładunek dostarczonego kruszywa będzie w miejscu wskazanym przez Zamawiającego (drogi lub plac magazynowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 330000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – dostawa grysu bazaltowegoPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa grysu bazaltowego:
• frakcji 2–5 mm grys bazaltowy płukany w ilości szacunkowej 640 ton,
• frakcji 5–8 mm w ilości szacunkowej 1280 ton.
obejmująca jego zakup, załadunek, ważenie, transport oraz rozładunek na bazie materiałowej zlokalizowanej na terenie Miasta i Gminy Bodzanów.
Podana ilość jest ilością szacunkową i może ulec zwiększeniu o 20%. Zamawiający wyklucza dostawę kruszywa wapiennego, chalcedonitu i łupku. Rozładunek dostarczonego kruszywa będzie w miejscu wskazanym przez Zamawiającego (plac magazynowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 424786,06 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo-Budowlane Michał Kleniewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5661841615
7.3.4) Miejscowość: Glinojeck
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 286836 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo - Budowlane Michał Kleniewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5661841615
7.3.4) Miejscowość: Glinojeck
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335347,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |