Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Mrągowie

Gmina Miasto Mrągowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00264392
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00264392/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-27 14:50
Lokalizacja
Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4372edda-5d94-4573-8be8-758f7644e6c5
Identyfikator
7422076940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN SZUTOWICZBartoszyce, PL · lot 0
1 587 572,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264392 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Mrągowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mrągowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743427

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Królewiecka 60A

1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897419000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mragowo.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mragowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4372edda-5d94-4573-8be8-758f7644e6c5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Mrągowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4372edda-5d94-4573-8be8-758f7644e6c5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264392

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032202/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej Nr 1 przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Mrągowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216707

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KA.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1477345,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane branży drogowej w zakresie budowy ciągów komunikacyjnych, miejsc parkingowych, zjazdów na posesję, budowę placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Bohaterów Warszawy na działce o numerze ewid. 156/5, 155/4 obręb 0004 miasto Mrągowo.
2. Zakres robót obejmuje Etap II opisany w wielobranżowym projekcie technicznym pn. „Budowa boisk przy budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Mrągowie” :
1) Prace przygotowawcze, rozbiórkowe
2) Budowę placu zabaw wraz z ogrodzeniem,
3) Budowę dwóch zjazdów na teren działki nr 156/5,
4) Budowę ciągów komunikacyjnych, w tym ciągu dla ruchu kołowego, chodników, placu
5) Dokonanie wycinki drzew wraz z nasadzeniami zastępczymi, nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników
6) Demontaż starego i montaż nowego ogrodzenia,
7) Prace związane z zabezpieczeniem istniejącego ciepłociągu
8) Wykonanie na nawierzchni chodników gier podwórzowych z masy termoplastycznej.
9) Wykonanie odwodnienia liniowego ciągów komunikacyjnych
10) Montaż elementów małej architektury
11) Instalacja wodna (zasilenie zdroju ulicznego i studni nawadniającej)
12) Oświetlenie terenu
13) Przedmiot zamówienia NIE OBEJMUJE dostawy i montażu toalety kompaktowej wraz z wykonaniem przyłącza sanitarnego, części nasadzeń zieleni wokół wykonanej w Etapie I nawierzchni sportowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1587572,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2840000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1587572,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. MARPOL Marcin Szutowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7431623502

7.3.3) Ulica: Wiatrak 4D

7.3.4) Miejscowość: Bartoszyce

7.3.5) Kod pocztowy: 11-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie części nawierzchni z kostki betonowej oraz placu zabaw, BOG-DACH Sp. z o.o. Kiertyny Wielkie 28, 11-200 Bartoszyce

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1587572,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane