Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w miejscowości Koziki
GMINA OSTRÓW MAZOWIECKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00264445
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264445/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-27 15:05
- Lokalizacja
- Ostrów Mazowiecka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-697d1f5a-ee07-41c3-8e97-687bb3bdb60d
- Identyfikator
- 7591622397
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychWynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowejRóżne meble i wyposażenieBiurka i stołyKuchenki elektryczneZmywarki do naczyń
Wykonawcy
2 przyznane
MICHAŁ ZAGROBAOstrów Mazowiecka, PL · lot 0
1 177 646,17 PLNMICHAŁ ZAGROBAOstrów Mazowiecka, PL · lot 1
103 443 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264445 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w miejscowości Koziki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSTRÓW MAZOWIECKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Władysława Sikorskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminaostrowmaz@home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaostrowmaz.home.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-697d1f5a-ee07-41c3-8e97-687bb3bdb60d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w miejscowości Koziki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-697d1f5a-ee07-41c3-8e97-687bb3bdb60d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264445
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046806/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w miejscowości Koziki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211572
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 927380,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego zagospodarowaniu terenu przy świetlicy w miejscowości Koziki. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 2 części. Część 1 postępowania (roboty budowlane) obejmuje w szczególności wykonanie elewacji, zagospodarowania terenu oraz budowę ogrodzenia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót, natomiast rozwiązania techniczne oraz sposób wykonania robót określa dokumentacja projektowa (przedmiar oraz dokumentacja stanowią załącznik nr 4 do SWZ). Zadanie stanowi drugi etap inwestycji składającej się z dwóch etapów, które podlegają pod jedno pozwolenie na użytkowanie i posiadają wspólną dokumentację projektową. Pierwszy etap inwestycji obecnie jest w trakcie realizacji. Dopuszcza się możliwość dokonania oględzin miejsca realizacji przedmiotu zamówienia, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.5.) Wartość części: 855946,91 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego zagospodarowaniu terenu przy świetlicy w miejscowości Koziki. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 2 części. Część 2 postępowania (dostawy) obejmuje zakup i montaż wyposażenia świetlicy. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót, natomiast rozwiązania techniczne oraz sposób wykonania określa dokumentacja projektowa (przedmiar oraz dokumentacja stanowią załącznik nr 4 do SWZ). Zadanie stanowi drugi etap inwestycji składającej się z dwóch etapów, które podlegają pod jedno pozwolenie na użytkowanie i posiadają wspólną dokumentację projektową. Pierwszy etap inwestycji obecnie jest w trakcie realizacji. Dopuszcza się możliwość dokonania oględzin miejsca realizacji przedmiotu zamówienia, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym.4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39121000-6 - Biurka i stoły
39711361-7 - Kuchenki elektryczne
39713100-4 - Zmywarki do naczyń
4.5.5.) Wartość części: 71433,34 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1177646,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1214406,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1177646,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERGY GAS. Usługi Remontowo-Budowlane "ZAG-MICH" Michał Zagroba
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142693450
7.3.3) Ulica: Widna 1
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1177646,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-068.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103443,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103443,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103443,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERGY GAS. Usługi Remontowo-Budowlane "ZAG-MICH" Michał Zagroba
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142693450
7.3.3) Ulica: Widna 1
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103443,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |