Adaptacja części pomieszczeń II piętra w budynku „M” dla potrzeb Pracowni Tomografii Komputerowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 PUM w Szczecinie polegająca na relokacji, instalacji i ...

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00264521
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00264521/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-27 15:30
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c14cdcb-d367-45f5-b960-57df063d4508
Identyfikator
9551908958
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

Wykonawcy

1 przyznane

ADAMIETZ SPÓŁKA AKCYJNAStrzelce Opolskie, PL · lot 0
5 195 665,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264521 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja części pomieszczeń II piętra w budynku „M” dla potrzeb Pracowni Tomografii Komputerowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 PUM w Szczecinie polegająca na relokacji, instalacji i ...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

1.3.) Oddział zamawiającego: USK-2

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-111

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.koladynska@usk2.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk2.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja części pomieszczeń II piętra w budynku „M” dla potrzeb Pracowni Tomografii Komputerowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 PUM w Szczecinie polegająca na relokacji, instalacji i ...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c14cdcb-d367-45f5-b960-57df063d4508

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264521

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00187483/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa Budynku M: Kliniczne Centrum Medyczno - Terapeutyczne, w tym: Dostęp Do Nowoczesnego Leczenia w zakresie Medycyny Transplantacyjnej I Dializoterapii, Naprawa Elewacji Budynku M ...

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197681

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.220.60.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: wzór umowy stanowiący załącznik do SWZ, opis przedmiotu
zamówienia stanowiący załączniki do SWZ oraz dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5195664,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6765000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5195664,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADAMIETZ S. A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 532242263

7.3.4) Miejscowość: Strzelce Opolskie

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty ogólnobudowlane, roboty instalacyjne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5195665,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane