Modernizacja dróg na terenie gminy Wieliszew w zakresie powierzchniowego utrwalenia nawierzchni w podziale na 2 części

GMINA WIELISZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00264542
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00264542/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-27 15:43
Lokalizacja
Wieliszew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-720d6adb-c7ed-468a-b65d-7aa4cc4165fa
Identyfikator
5361758264
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

2 przyznane

ADAM JASIŃSKIPoświętne, PL · lot 0
274 536 PLN
ADAM JASIŃSKIPoświętne, PL · lot 1
245 311,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264542 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg na terenie gminy Wieliszew w zakresie powierzchniowego utrwalenia nawierzchni w podziale na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELISZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Wieliszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-135

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@wieliszew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wieliszew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-720d6adb-c7ed-468a-b65d-7aa4cc4165fa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg na terenie gminy Wieliszew w zakresie powierzchniowego utrwalenia nawierzchni w podziale na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-720d6adb-c7ed-468a-b65d-7aa4cc4165fa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264542

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056728/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa ul. Polnej, ul. Prostej, ul. Lipowej w Skrzeszewie i Kałuszynie

1.1.7 Przebudowa i remont ul. Polnej i ul. Sielskiej w Olszewnicy Starej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192878

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.12.2026.PR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Modernizacja drogi gminnej ul. Prostej w Kałuszynie i ul. Polnej w Skrzeszewie
Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego – warstwa górna o grubości 5 cm po zagęszczeniu.
2) Skropienie wykonanej podbudowy emulsją asfaltową.
3) Wykonanie pierwszej warstwy powierzchniowego utrwalenia nawierzchni drogowej przy użyciu emulsji asfaltowej oraz grysu kamiennego frakcji 11–16 mm w ilości 14,0 dm³/m².
4) Ponowne skropienie nawierzchni emulsją asfaltową.
5) Wykonanie drugiej warstwy powierzchniowego utrwalenia nawierzchni drogowej przy użyciu emulsji asfaltowej oraz grysu kamiennego frakcji 5–8 mm w ilości 8,0 dm³/m².
6) Ponowna skropienie nawierzchni emulsją asfaltową.
7) Wykonanie trzeciej warstwy powierzchniowego utrwalania nawierzchni drogowej przy użyciu emulsji asfaltowej oraz grysu kamiennego frakcji 5-8 w ilości 8.0 dm³/m².
8) Wykonanie poboczy z tłucznia kamiennego – warstwa górna o grubości 10 cm po zagęszczeniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 216745,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Modernizacja drogi gminnej ul. Polnej i ul. Sielskiej w Olszewnicy Starej
Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego – warstwa górna o grubości 5 cm po zagęszczeniu.
2) Skropienie wykonanej podbudowy emulsją asfaltową.
3) Wykonanie pierwszej warstwy powierzchniowego utrwalenia nawierzchni drogowej przy użyciu emulsji asfaltowej oraz grysu kamiennego frakcji 11–16 mm w ilości 14,0 dm³/m².
4) Ponowne skropienie nawierzchni emulsją asfaltową.
5) Wykonanie drugiej warstwy powierzchniowego utrwalenia nawierzchni drogowej przy użyciu emulsji asfaltowej oraz grysu kamiennego frakcji 5–8 mm w ilości 8,0 dm³/m².
6) Ponowna skropienie nawierzchni emulsją asfaltową.
7) Wykonanie trzeciej warstwy powierzchniowego utrwalania nawierzchni drogowej przy użyciu emulsji asfaltowej oraz grysu kamiennego frakcji 5-8 w ilości 8.0 dm³/m².
8) Wykonanie poboczy z tłucznia kamiennego – warstwa górna o grubości 10 cm po zagęszczeniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 196965,60 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 274536,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288834,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 274536,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo - Handlowy Adam Jasiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 140850773

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 39

7.3.4) Miejscowość: Poświętne

7.3.5) Kod pocztowy: 05-326

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 274536,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245311,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 260888,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245311,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo - Handlowy Adam Jasiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 140850773

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 39

7.3.4) Miejscowość: Poświętne

7.3.5) Kod pocztowy: 05-326

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245311,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane