Trzykrotne koszenie poboczy trawiastych i rowów w pasie dróg gminnych i powiatowych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie przy użyciu sprzętu mechanicznego
Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00264584
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264584/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-27 16:26
- Lokalizacja
- Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08f073c1-da28-4958-9b2e-92094dd28f0a
- Identyfikator
- 8961298766
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264584 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Trzykrotne koszenie poboczy trawiastych i rowów w pasie dróg gminnych i powiatowych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie przy użyciu sprzętu mechanicznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528698
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Kąty Wrocławskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@katywroclawskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katywroclawskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://katywroclawskie.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Trzykrotne koszenie poboczy trawiastych i rowów w pasie dróg gminnych i powiatowych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie przy użyciu sprzętu mechanicznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08f073c1-da28-4958-9b2e-92094dd28f0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264584
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047474/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Utrzymanie zieleni w pasie dróg gminnych i powiatowych ( koszenie)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185630
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.38.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 306715,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest trzykrotne koszenie poboczy trawiastych i rowów w pasie dróg gminnych i powiatowych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie przy użyciu sprzętu mechanicznego. Zakres rzeczowy ww. zadania obejmuje w szczególności:
1) koszenie poboczy trawiastych i rowów w pasie dróg powiatowych o obmiarze:
- I koszenie – o szerokości poboczy 4,0 metrów; pow. 677.664,00 m², oraz zgodnie z wykazem dróg powiatowych objętych koszeniem, stanowiącym Załącznik nr 1 do projektu umowy;
- II koszenie – o szerokości poboczy 2,5 metrów; pow. 423.540,00 m2, oraz zgodnie z wykazem dróg powiatowych objętych koszeniem, stanowiącym Załącznik nr 1 do projektu umowy;
- III koszenie – o szerokości poboczy 4,0 metrów; pow. 677.664,00 m2, oraz zgodnie z wykazem dróg powiatowych objętych koszeniem, stanowiącym Załącznik nr 1 projektu umowy;
2) koszenie poboczy trawiastych i rowów z przeciwskarpą w pasie dróg gminnych oraz pozostałego pasa drogowego poza ich koroną o obmiarze:
- I koszenie – o szerokości poboczy do końca działek drogowych; pow. 369.100,00 m², oraz zgodnie z wykazem dróg gminnych objętych koszeniem, stanowiącym Załącznik nr 2 do projektu umowy;
- II koszenie – o szerokości poboczy do końca działek drogowych; pow. 369.100,00 m², oraz zgodnie z wykazem dróg gminnych objętych koszeniem, stanowiącym Załącznik nr 2 do projektu umowy;
- III koszenie – o szerokości poboczy do końca działek drogowych; pow. 369.100,00 m², oraz zgodnie z wykazem dróg gminnych objętych koszeniem, stanowiącym Załącznik nr 2 do projektu umowy.
Szczegółowy opis i warunki realizacji zawarte są w SWZ i projektowanych postanowieniach umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ORFIX Zakład Usługowy Bartosz Orfin
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 896-150-86-89
7.3.4) Miejscowość: Tyniec nad Ślęzą
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |