Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Zaniemyśl, w roku szkolnym 2026/2027
Centrum Usług Wspólnych w Zaniemyślu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00264607
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264607/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-27 17:57
- Lokalizacja
- Zaniemyśl, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-927e23d1-3e03-4113-9fce-a5d46b242c4a
- Identyfikator
- 7861478959
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty mleczarskieZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyPrzetworzone owoce i warzywaWieprzowinaProdukty mięsneKurczętaIndyki
Wykonawcy
6 przyznanych
ULTRAFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKonin, PL · lot 0
118 012,19 PLNULTRAFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKonin, PL · lot 1
22 134,5 PLNPIEKARNIA - CUKIERNIA ŁOBZA SPÓŁKA JAWNAZaniemyśl, PL · lot 2
38 577,52 PLNULTRAFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKonin, PL · lot 3
60 867,35 PLNULTRAFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKonin, PL · lot 5
40 626,43 PLNULTRAFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKonin, PL · lot 6
58 498,59 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264607 z dnia 2026-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Zaniemyśl, w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Wspólnych w Zaniemyślu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630844210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łękno, ul. Poznańska 12
1.5.2.) Miejscowość: Zaniemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-020
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 530-373-820
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@cuw.zaniemysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zaniemysl.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-927e23d1-3e03-4113-9fce-a5d46b242c4a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Zaniemyśl, w roku szkolnym 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-927e23d1-3e03-4113-9fce-a5d46b242c4a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264607
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016394/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Zaniemyśl w roku szkolnym 2026/2027.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207043
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.223.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 633197,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 1 różne produkty spożywcze (w tym jajka, słodycze i mrożonki) - przyprawy zapach świeży po otwarciu produktów, bez oznak spleśnienia, grudek, produkty gotowane sypkie, bez sklejania się twarde sprężyste, produkty z puszek bez pleśni, mętnej konsystencji, warzywa odpowiednio mrożone, niepokruszone, z niewielką ilością lodu,Dostawa do następujących jednostek:
1) Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego w Zaniemyślu – ul. Poznańska 28, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705941,
2) Szkoła Podstawowa w Śnieciskach – u. Kościelna 2, 63-021 Śnieciska, NIP 7861705929,
3) Przedszkole Samorządowe „Kolorowy Świat” w Zaniemyślu – ul. Sienkiewicza 4, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705935.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 131733,19 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 2 - ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięsa ryb – ryby mrożone odpowiednio całe, zapach smak świeży, po odmrożeniu nie rozpadają się, bez glazury SHP, maksymalny ubytek masy nie może przekroczyć 20% fileta ok. 175-340 g;Dostawa do następujących jednostek:
1) Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego w Zaniemyślu – ul. Poznańska 28, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705941,
2) Szkoła Podstawowa w Śnieciskach – u. Kościelna 2, 63-021 Śnieciska, NIP 7861705929,
3) Przedszkole Samorządowe „Kolorowy Świat” w Zaniemyślu – ul. Sienkiewicza 4, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705935.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
4.5.5.) Wartość części: 30421,87 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 3 - świeże pieczywo, wyroby piekarskie i ciastkarskie – świeże, niegumiaste;Dostawa do następujących jednostek:
1) Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego w Zaniemyślu – ul. Poznańska 28, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705941,
2) Szkoła Podstawowa w Śnieciskach – u. Kościelna 2, 63-021 Śnieciska, NIP 7861705929,
3) Przedszkole Samorządowe „Kolorowy Świat” w Zaniemyślu – ul. Sienkiewicza 4, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705935.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.5.5.) Wartość części: 31099,64 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 4 - produkty mleczarskie – świeżość, dobry smak po otwarciu produktów, niezbrylone sery naturalne, gęste jogurty;Dostawa do następujących jednostek:
1) Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego w Zaniemyślu – ul. Poznańska 28, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705941,
2) Szkoła Podstawowa w Śnieciskach – u. Kościelna 2, 63-021 Śnieciska, NIP 7861705929,
3) Przedszkole Samorządowe „Kolorowy Świat” w Zaniemyślu – ul. Sienkiewicza 4, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705935.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.5.5.) Wartość części: 62395,49 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 5 - świeże warzywa i owoce, przetwory owocowo-warzywne – owoce, warzywa, powinny być nie zwiędnięte, skorupka twarda, bez uszkodzeń zewnętrznych, owoce kulisto-stożkowate, dopuszcza nieregularne, intensywnie kolor, skóra gładka, tłustawa, lśniąca, miąższ mają zielonkawobiały, soczysty. Warzywa korzenne - korzenie powinny być jędrne, nie popękane, nie sparciałe, bez uszkodzeń przez szkodniki, bez plam. Warzywa - klasy pierwszej, nie powinny być zaparzone, zamarznięte, zapleśniałe, Fasola - nasiona nie powinny być zbutwiałe, spleśniałe; Owoce, warzywa liściaste - bez plam, zdrowe, bez uszkodzeń. Ziemniaki-powinny być zdrowe, kształtne, suche, czyste bez ziemi, piasku, nieuszkodzone, jednolitej odmiany, kształt owalny, bez oznak zgnilizny;Dostawa do następujących jednostek:
1) Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego w Zaniemyślu – ul. Poznańska 28, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705941,
2) Szkoła Podstawowa w Śnieciskach – u. Kościelna 2, 63-021 Śnieciska, NIP 7861705929,
3) Przedszkole Samorządowe „Kolorowy Świat” w Zaniemyślu – ul. Sienkiewicza 4, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705935.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa
4.5.5.) Wartość części: 263665,08 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 6 - świeże mięso, wędliny i wyroby z wyłączeniem drobiu – barwa mięsa świeżego powinna być blado-różowa do czerwonej, mięso soczyste, barwa, zapach, konsystencja, powierzchnia i przekrój mają świadczyć o świeżości produktu, wędliny konsystencja ścisła, barwa na przekroju jasno różowa, smak i zapach charakterystyczny dla mięsa peklowanego, parzonego i użytych przypraw, dopuszczalne pojedyncze skupiska galaretyDostawa do następujących jednostek:
1) Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego w Zaniemyślu – ul. Poznańska 28, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705941,
2) Szkoła Podstawowa w Śnieciskach – u. Kościelna 2, 63-021 Śnieciska, NIP 7861705929,
3) Przedszkole Samorządowe „Kolorowy Świat” w Zaniemyślu – ul. Sienkiewicza 4, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705935.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15113000-3 - Wieprzowina
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15130000-8 - Produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 45098,44 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 7 - świeże mięso. wędliny i wyroby drobiowe – barwa mięsa świeżego powinna być blado-różowa do czerwonej, mięso soczyste, barwa, zapach, konsystencja, powierzchnia i przekrój mają świadczyć o świeżości produktu, wędliny konsystencja ścisła, barwa na przekroju jasno różowa, smak i zapach charakterystyczny dla mięsa peklowanego, parzonego i użytych przypraw, dopuszczalne pojedyncze skupiska galaretyDostawa do następujących jednostek:
1) Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego w Zaniemyślu – ul. Poznańska 28, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705941,
2) Szkoła Podstawowa w Śnieciskach – u. Kościelna 2, 63-021 Śnieciska, NIP 7861705929,
3) Przedszkole Samorządowe „Kolorowy Świat” w Zaniemyślu – ul. Sienkiewicza 4, 63-020 Zaniemyśl, NIP 7861705935.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15112130-6 - Kurczęta
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15112120-3 - Indyki
4.5.5.) Wartość części: 68783,30 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118012,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118012,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118012,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ultrafood Sp. z o. o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652997956
7.3.3) Ulica: Spółdzielców 9B
7.3.4) Miejscowość: Konin
7.3.5) Kod pocztowy: 62-510
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118012,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22134,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31149,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22134,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ultrafood Sp. z o. o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652997956
7.3.3) Ulica: Spółdzielców 9B
7.3.4) Miejscowość: Konin
7.3.5) Kod pocztowy: 62-510
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22134,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38577,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38577,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38577,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piekarnia-Cukiernia Łobza Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7860003378
7.3.3) Ulica: Poznańska 1
7.3.4) Miejscowość: Zaniemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 63-020
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38577,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60867,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60867,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60867,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ultrafood Sp. z o. o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652997956
7.3.3) Ulica: Spółdzielców 9B
7.3.4) Miejscowość: Konin
7.3.5) Kod pocztowy: 62-510
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60867,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.”
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40626,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43612,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40626,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ultrafood Sp. z o. o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652997956
7.3.3) Ulica: Spółdzielców 9B
7.3.4) Miejscowość: Konin
7.3.5) Kod pocztowy: 62-510
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40626,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58498,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59269,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58498,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ultrafood Sp. z o. o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652997956
7.3.3) Ulica: Spółdzielców 9B
7.3.4) Miejscowość: Konin
7.3.5) Kod pocztowy: 62-510
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58498,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31| 2026-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |