„Usługi konserwacji i kompleksowego sprzątania powierzchni wewnętrznych i terenów zewnętrznych nieruchomości w zarządzie SIM „KZN - Lubuskie Trójmiasto” Sp. z o.o. z podziałem na 2 części”

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa „KZN – Lubuskie Trójmiasto” Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00264608
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00264608/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-27 17:58
Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4a20dfef-bbf9-4415-b031-8795834e6f6a
Identyfikator
9731080573
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewaniaUsługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabawRoboty malarskie i szklarskieUsługi sprzątania budynkówUsługi sprzątania parkingówUsługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi usuwania oblodzeńUsługi odśnieżania

Wykonawcy

2 przyznane

WOJCIECH SROKAZielona Góra, PL · lot 0
525 420,24 PLN
WOJCIECH SROKAZielona Góra, PL · lot 1
117 192,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264608 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługi konserwacji i kompleksowego sprzątania powierzchni wewnętrznych i terenów zewnętrznych nieruchomości w zarządzie SIM „KZN - Lubuskie Trójmiasto” Sp. z o.o. z podziałem na 2 części”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa „KZN – Lubuskie Trójmiasto” Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389976060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zjednoczenia, 102 bud. 8

1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 65-120

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sim.zgora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sim.zgora.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4a20dfef-bbf9-4415-b031-8795834e6f6a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Usługi konserwacji i kompleksowego sprzątania powierzchni wewnętrznych i terenów zewnętrznych nieruchomości w zarządzie SIM „KZN - Lubuskie Trójmiasto” Sp. z o.o. z podziałem na 2 części”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a20dfef-bbf9-4415-b031-8795834e6f6a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264608

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213887

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2026/SIM-KZN-LT/SP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 533689,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dotyczy zasobów przy ul. Suwalskiej 12, 14, 16, 18 w Zielonej Górze – łącznie 4 klatki schodowe i 4 zespoły wejściowe, o łącznej powierzchni wewnętrznej części wspólnych – 782,80 m2 i powierzchni zewnętrznych – 11.142,47 m2.
Zakres prac
1) bieżąca konserwacja zasobów mieszkaniowych (z wyłączeniem zakresu obciążającego najemcę) oraz pomieszczeń i urządzeń budynków, służących do wspólnego użytku mieszkańców, a także ich otoczenia (prace winny być wykonywane niezwłocznie, na bieżąco, w dni powszednie w godzinach 7.00 -15.00);
2) pogotowie lokatorskie dotyczące ww. nieruchomości, obejmujące natychmiastowe zabezpieczenie przed skutkami powstałych awarii i możliwie szybkie wykonanie napraw (maksymalnie 3 godziny) oraz usunięcie skutków awarii w mieszkaniach lokatorów (z wyłączeniem zakresu ich obciążającego), w pomieszczeniach ogólnodostępnych i na terenie zewnętrznym. Prace winny być wykonywane 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, włącznie z dniami świątecznymi;
3) utrzymanie w czystości ww. nieruchomości, a w szczególności klatek schodowych, zespołów wejściowych, holi wejściowych oraz korytarzy na poszczególnych kondygnacjach i pomieszczeń wspólnego użytku, a także terenu wokół budynków (łącznie z odśnieżaniem nawierzchni utwardzonych);
4) wykonywanie innych obowiązków, w tym m.in. wywieszanie w klatkach schodowych ogłoszeń do mieszkańców, przygotowywanych przez Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50710000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 425173,44 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dotyczy zasobów przy ul. Kwiatowej 2÷2A w Czerwieńsku – łącznie 2 klatki schodowe i 2 zespoły wejściowe, o łącznej powierzchni wewnętrznej części wspólnych – 169,53 m2 i powierzchni zewnętrznych – 2.994,73 m2.
Zakres prac
1) bieżąca konserwacja zasobów mieszkaniowych (z wyłączeniem zakresu obciążającego najemcę) oraz pomieszczeń i urządzeń budynków, służących do wspólnego użytku mieszkańców, a także ich otoczenia (prace winny być wykonywane niezwłocznie, na bieżąco, w dni powszednie w godzinach 7.00 -15.00);
2) pogotowie lokatorskie dotyczące ww. nieruchomości, obejmujące natychmiastowe zabezpieczenie przed skutkami powstałych awarii i możliwie szybkie wykonanie napraw (maksymalnie 3 godziny) oraz usunięcie skutków awarii w mieszkaniach lokatorów (z wyłączeniem zakresu ich obciążającego), w pomieszczeniach ogólnodostępnych i na terenie zewnętrznym. Prace winny być wykonywane 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, włącznie z dniami świątecznymi;
3) utrzymanie w czystości ww. nieruchomości, a w szczególności klatek schodowych, zespołów wejściowych, holi wejściowych oraz korytarzy na poszczególnych kondygnacjach i pomieszczeń wspólnego użytku, a także terenu wokół budynków (łącznie z odśnieżaniem nawierzchni utwardzonych);
4) wykonywanie innych obowiązków, w tym m.in. wywieszanie w klatkach schodowych ogłoszeń do mieszkańców, przygotowywanych przez Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50710000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 108516,18 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 525420,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 525420,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 525420,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZiTON PHU Wojciech Sroka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 929-100-34-84

7.3.3) Ulica: Działkowa 19/7

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-767

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 525420,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 117192,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117192,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 117192,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZiTON PHU Wojciech Sroka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 929-100-34-84

7.3.3) Ulica: Działkowa 19/7

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-767

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 117192,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zgodnie z decyzją kierownika Zamawiającego, zwiększono środki finansowe na realizację przedmiotowego zamówienia, tj. dla części 1 - do kwoty brutto, zgodnie z ofertą Wykonawcy.
2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi