Przedmiotem zamówienia jest Przeprowadzenie sekwencjonowania pojedynczych komórek (scRNA-Seq, single cell-RNA sequencing) oraz przygotowanie bibliotek wraz z analizą bioinformatyczną

Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00264645
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00264645/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-27 22:10
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6d2e8b2-4910-46dd-b1a4-5945ab1a7670
Identyfikator
5250008169
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Laboratoryjne usługi badawcze

Wykonawcy

1 przyznane

CeGaT GmbHTuebingen, DE · lot 0
184 968 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264645 z dnia 2026-05-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przedmiotem zamówienia jest Przeprowadzenie sekwencjonowania pojedynczych komórek (scRNA-Seq, single cell-RNA sequencing) oraz przygotowanie bibliotek wraz z analizą bioinformatyczną

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000326463

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adolfa Pawińskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-106

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@imdik.pan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: imdik.pan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://imdik-pan.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedmiotem zamówienia jest Przeprowadzenie sekwencjonowania pojedynczych komórek (scRNA-Seq, single cell-RNA sequencing) oraz przygotowanie bibliotek wraz z analizą bioinformatyczną

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6d2e8b2-4910-46dd-b1a4-5945ab1a7670

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264645

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Umowa o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0089/24-00”, finansowanych z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00053311

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.02.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przeprowadzenie sekwencjonowania pojedynczych komórek (scRNA-Seq, single cell-RNA sequencing) oraz przygotowanie bibliotek wraz z analizą bioinformatyczną

4.5.3.) Główny kod CPV: 73111000-3 - Laboratoryjne usługi badawcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184968,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254307,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184968,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CeGaT GmbH

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: DE265504070

7.3.4) Miejscowość: Tuebingen

7.3.7.) Kraj: Niemcy

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184968,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-05-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi