Wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach archiwum Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Łączności 2 w Departamencie Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00264726
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264726/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-28 07:58
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a09027ca-eaf1-48c0-937f-c1c93bdd7dba
- Identyfikator
- 5783051446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00264726 z dnia 2026-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach archiwum
Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Łączności 2 w Departamencie Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12965081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja Samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach archiwumUrzędu Stanu Cywilnego przy ul. Łączności 2 w Departamencie Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a09027ca-eaf1-48c0-937f-c1c93bdd7dba
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264726
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223937
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.53.2026.KŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 943895,84 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 80962,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia:
Wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach archiwum
Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Łączności 2 w Departamencie Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu
2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie prac remontowych w pomieszczeniach archiwum Urzędu Stanu Cywilnego Departamentu Spraw Obywatelskich, tj.:
A. przeniesienie zasobu archiwum we wskazane miejsce,
B. demontaż regałów na czas remontu oraz złożenie ich po remoncie,
C. odnowienie warstw malarskich ścian i sufitów,
D. wykonanie napraw w postaci wypełnienia ubytków w ścianie,
E. wykonanie odnowienia posadzki,
F. wymiana drzwi technicznych wraz z wymianą ościeżnic,
G. przeniesienie zasobów archiwum w miejsce docelowe po zakończeniu remontu,
H. wykonanie robót instalacyjnych w zakresie instalacji elektrycznej i przeciwpożarowej związanej z wykonywaniem wyżej wymienionych czynności,
I. wywiezienie i utylizacja materiałów pochodzących z remontu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone trzy oferty. Ceny ofert, przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130885,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290000,00 PLN
| 2026-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |