Usługa wykonania oraz dostawy oznakowanych gadżetów/materiałów promocyjnych z logo na potrzeby Zamawiającego do realizacji zadań wynikających z prowadzonej przez Zamawiającego działalności.
KRAJOWY INSTYTUT MEDIÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00513774
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00513774/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-24 13:10
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3c6c2ac-b3a5-43e5-9f7e-cb9dfe63e0a2
- Identyfikator
- 5213916470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały reklamowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513774 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wykonania oraz dostawy oznakowanych gadżetów/materiałów promocyjnych z logo na potrzeby Zamawiającego do realizacji zadań wynikających z prowadzonej przez Zamawiającego działalności.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY INSTYTUT MEDIÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387857893
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiktorska 63
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-587
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kim.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kim.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kim1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania rynku mediów
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa wykonania oraz dostawy oznakowanych gadżetów/materiałów promocyjnych z logo na potrzeby Zamawiającego do realizacji zadań wynikających z prowadzonej przez Zamawiającego działalności.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3c6c2ac-b3a5-43e5-9f7e-cb9dfe63e0a2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513774
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00222082/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa materiałów reklamowych dla respondentów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428612
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KIM.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 137148,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania oraz dostawy oznakowanych gadżetów/materiałów promocyjnych z logo na potrzeby Zamawiającego do realizacji zadań wynikających z prowadzonej przez Zamawiającego działalności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ – zwanych dalej „Wzorem umowy”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zgodnie z art. 255 pkt 7) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
z uwzględnieniem art. 263.
Uzasadnienie faktyczne:
W dniu 28 sierpnia 2024 r. Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty. Wybrany wykonawca w dniu 9 września 2024 roku przekazał Zamawiającemu informację o uchyleniu się przez niego od podpisania umowy.
W dniu 10 września 2024 r. Zamawiający działając na podstawie art. 263 ustawy Pzp dokonał ponownego badania i oceny ofert spośród ofert wykonawców pozostałych w postępowaniu oraz wybrał najkorzystniejszą ofertę. Wybrany w następnej kolejności wykonawca w dniu 13 września 2024 r. złożył informację o odstąpieniu od podpisania umowy.
Mając na uwadze powyższe Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na mocy art. 255 pkt 7) ustawy Pzp.
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |