Remont drogi gminnej 600668K (ul. Św.Floriana) w km od 0+004,51 do km 0+879,00 w miejscowości Libertów, Gmina Mogilany oraz Budowa oświetlenia wzdłuż ulicy św. Floriana w miejscowości Libertów
Gmina Mogilany
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00265591
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00265591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-28 11:27
- Lokalizacja
- Mogilany, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea285eb2-a9aa-4fad-8700-1a708740954e
- Identyfikator
- 9442246027
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00265591 z dnia 2026-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 600668K (ul. Św.Floriana) w km od 0+004,51 do km 0+879,00 w miejscowości Libertów, Gmina Mogilany oraz Budowa oświetlenia wzdłuż ulicy św. Floriana w miejscowości Libertów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mogilany
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Mogilany
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-031
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 270-10-13
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mogilany.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mogilany.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej 600668K (ul. Św.Floriana) w km od 0+004,51 do km 0+879,00 w miejscowości Libertów, Gmina Mogilany oraz Budowa oświetlenia wzdłuż ulicy św. Floriana w miejscowości Libertów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea285eb2-a9aa-4fad-8700-1a708740954e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030768/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont drogi gminnej 600668K (ul. Św.Floriana) w km od 0+004,51 do km 0+879,00 w miejscowości Libertów, Gmina Mogilany oraz Budowa oświetlenia wzdłuż ulicy św. Floriana w miejscowości Libertów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00196727
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1859436,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest:
a)"Remont drogi gminnej 600668K (ul. Św. Floriana) w km. od 0+004,51 do km. 0+879,00 w miejscowości Libertów, Gmina Mogilany". Zakres współfinansowany jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
b)"Budowa oświetlenia wzdłuż ulicy św. Floriana w miejscowości Libertów"
2. Zakres robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia został określony w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia, dokumentacji technicznej, która to określa szczegółowy zakres zamówienia m.in. Załącznik nr 12 dokumentacja techniczna - Cz .I , Załącznik nr 13- Dokumentacja techniczna - Cz.II, , Załącznik nr 14- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), Załącznik nr 11 - przedmiary robót (obejmujący przedmiary: remont drogi-roboty drogowe, remont drogi-kanalizacja deszczowa, budowa oświetlenia ulicznego).
oraz ,Załącznik nr 8- Projekt umowy, Załącznik nr 9 -Szczegółowy opis przedmiotem zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2641799,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3435862,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2641799,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PROFEXIM Spółka jawna H. J. Duda
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PRODIM Spółka ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352727377
7.3.3) Ulica: Chodkiewicza 9/4
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-532
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2641799,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-28| 2026-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |