Remont cząstkowy dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie gminy Kamień Pomorski

GMINA KAMIEŃ POMORSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00265792
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00265792/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-28 12:02
Lokalizacja
Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c06d0342-4c4a-4202-b2a8-c679160dfadc
Identyfikator
9860157013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógStudzienki kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ZDZISŁAW KSIĄŻEKKamień Pomorski, PL · lot 0
340 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00265792 z dnia 2026-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie gminy Kamień Pomorski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAMIEŃ POMORSKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685585

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kamień Pomorski

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kamienpomorski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kamienpomorski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/kamienpomorski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont cząstkowy dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie gminy Kamień Pomorski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c06d0342-4c4a-4202-b2a8-c679160dfadc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265792

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036846/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont cząstkowy dróg o nawierzchni Bitumicznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00119286

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIGK.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych ulic powiatowych na terenie miasta Kamień Pomorski i ulic gminnych na terenie gminy Kamień Pomorski, wykonywany jako uzupełnienie ubytków w jezdni mieszanką mineralno – asfaltową na gorąco, awaryjny remont nawierzchni z elementów drobnowymiarowych takich jak: betonowe i kamienne płyty lub kostki oraz regulacja pionowa urządzeń podziemnych, a także uszczelnienie spękań występujących w nawierzchni jezdni.
2. Szacunkowy zakres zamówienia obejmuje wykonanie łącznie około 2500 m2 remontu nawierzchni bitumicznych masą mineralno – asfaltową na gorąco oraz regulacji pionowej 10 sztuk studzienek kanalizacyjnych, a także uszczelnienie spękań na długości około 1500 m. Ustawienie krawężnika 50 m i awaryjne remonty cząstkowych nawierzchni 100 m. Podana ilość jest s+zacunkowa i może ulec zmianie w trakcie trwania umowy. Zamawiający nie wskazuje szacunkowej ilości remontu nawierzchni drobnowymiarowych, ponieważ prace te będą realizowane w przypadku awaryjnych uszkodzeń i zapadnięć chodników.
3. Szczegółowy zakres prac i sposobu ich wykonania jest zawarty w Szczegółowej Specyfikacji Technicznej, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone.
5. Zamawiający określa następujące wymagania odnośnie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę.
1) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy /Dz. U. z 2025 r. poz. 227, 807, 1423, 1661./
 obsługujących recykler.
2) Na wezwanie Zamawiającego i w wyznaczonym terminie Wykonawca zobowiązany jest przedstawić Zamawiającemu oświadczenie, że osoby wykonujące czynności określone w ustępie 1 niniejszego punktu zatrudnione są na umowę o pracę.
6. Wykonawca zapewnia na własny koszt prawidłowe zabezpieczenie prowadzonych prac remontowych oraz ma obowiązek przestrzegać przepisów BHP przy wykonywanych pracach. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo osób trzecich w trakcie wykonywania robót objętych przedmiotem zamówienia.
7. W przypadku powstałych szkód w toku realizacji robót, naprawienie ich i doprowadzenie do stanu poprzedniego obciąża Wykonawcę.
8. Remonty cząstkowe będą wykonywane sukcesywnie na wezwanie Zamawiającego, na podstawie wskazania zakresu, terminu i miejsca wykonywania robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1346,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1346,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1346,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZUH Roboty Ziemne Drogowe i Ogólnobudowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8571132472

7.3.4) Miejscowość: Rzewnówko

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 340000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-24
2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane