„Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Miasto i Gminę Staroźreby”

MIASTO I GMINA STAROŹREBY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00266003
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00266003/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-28 12:46
Lokalizacja
Staroźreby, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-766f8423-9f8c-43f0-b474-74b3de220535
Identyfikator
7743186342
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Autobusy i autokaryAutobusy transportu publicznego

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY BIEDULEWICZAugustów, PL · lot 0
814 260 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266003 z dnia 2026-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Miasto i Gminę Staroźreby”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA STAROŹREBY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 18

1.5.2.) Miejscowość: Staroźreby

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-440

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: (24)2663081

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: burmistrz@starozreby.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starozreby.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://starozreby.ezamawiajacy.pl/pn/STRZRB/demand/284239/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Miasto i Gminę Staroźreby”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-766f8423-9f8c-43f0-b474-74b3de220535

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266003

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211714

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ1.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Miasto i Gminę Staroźreby”
Przedmiotem zamówienia jest dostawa autobusu szkolnego dla szkół na terenie Miasta i Gminy Staroźreby w tym: dostawa fabrycznie nowego autobusu szkolnego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, spełniających normę emisyjności min. EURO 6 E o liczbie miejsc min. minimum 24 miejsc siedzących + kierowca + miejsce przystosowane do przewozu 1 osoby na wózku inwalidzkim, winda do wprowadzania wózka inwalidzkiego. Rok produkcji 2026r. Pojazd musi również posiadać oznaczenia graficzne zgodnie z programem „Autobusy dla mazowieckich szkół 2026” oraz oznaczenia graficzne Miasta i Gminy Staroźreby- oznaczenia graficzne do uzgodnienia z zamawiającym na etapie realizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34121000-1 - Autobusy i autokary

34121100-2 - Autobusy transportu publicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 814260,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 814260,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 814260,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowe Bus Service Jerzy Jan Bidulewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8461077364

7.3.3) Ulica: Portowa 44

7.3.4) Miejscowość: Augustów

7.3.5) Kod pocztowy: 16-300

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 814260,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy