Dostawa włókien zabezpieczających typu rainbow papierowych 5-kolorowych

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00266044
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00266044/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-28 12:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-178fd5b5-9ef0-4b27-bf31-9a9c473bdb59
Identyfikator
5250001090
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Masa papiernicza

Wykonawcy

1 przyznane

SECURITY FIBRES UK LTD.MIDDLESEX, GB · lot 0
81 487,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266044 z dnia 2026-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa włókien zabezpieczających typu rainbow papierowych 5-kolorowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011836796

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sanguszki 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-222

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pwpw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pwpw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


druk dokumentów publicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa włókien zabezpieczających typu rainbow papierowych 5-kolorowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-178fd5b5-9ef0-4b27-bf31-9a9c473bdb59

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266044

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206869

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Jedyny producent włókien zabezpieczających typu rainbow 5-kolorowych. Nie istnieje alternatywne rozwiązanie, a dobór innego surowca nie jest możliwy, gdyż zaoferowany produkt odbiegłaby specyfikacją od wymogów klienta.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZP.260.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Włókna zabezpieczające papierowe typu rainbow 5-kolorowe 5 mm

4.5.3.) Główny kod CPV: 03460000-2 - Masa papiernicza

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SECURITY FIBRES UK LTD.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: -

7.3.3) Ulica: UNIT 3 WATERMILL BUSINESS CENTRE

7.3.4) Miejscowość: MIDDLESEX

7.3.5) Kod pocztowy: EN3 7XF

7.3.7.) Kraj: Wielka Brytania

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81487,50 GBP

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy