Opracowanie dokumentacji projektowej w procedurze ZRID dla zadania „Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1972D polegająca na budowie drogi dla rowerów w miejscowościach Żórawina i Galowice”
Urząd Gminy w Żórawinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00266064
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00266064/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-28 12:57
- Lokalizacja
- Żórawina, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b639a01b-1f30-4d07-9c6b-c258369fa400
- Identyfikator
- 9141002520
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266064 z dnia 2026-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej w procedurze ZRID dla zadania
„Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1972D polegająca na budowie drogi dla rowerów w miejscowościach Żórawina i Galowice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Gminy w Żórawinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935141
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Żórawina
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-020
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 381 41 29/37
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminazorawina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zorawina.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminazorawina.ezamawiajacy.pl/pn/ZORAWINA/demand/286521/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej w procedurze ZRID dla zadania„Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1972D polegająca na budowie drogi dla rowerów w miejscowościach Żórawina i Galowice”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b639a01b-1f30-4d07-9c6b-c258369fa400
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266064
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038989/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania „Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1972D polegająca na budowie drogi dla rowerów w miejscowościach Żórawina i Galowice”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224074
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WG.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 299200 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej w procedurze ZRID dla zadania
„Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1972D polegająca na budowie drogi dla rowerów w miejscowościach Żórawina i Galowice”
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania: „Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1972D polegająca na budowie drogi dla rowerów w miejscowościach Żórawina i Galowice”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 8.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena złożonych ofert przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia iZamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej ofert.
| 2026-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |