Kampania informacyjno-świadomościowa o charakterze edukacyjnym prowadzona w ramach projektu FEPZ Region Dobrego Wsparcia
WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00266083
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00266083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-28 13:00
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f8f8164-cd27-49ac-a265-cf10078efce2
- Identyfikator
- 8512871498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266083 z dnia 2026-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kampania informacyjno-świadomościowa o charakterze edukacyjnym prowadzona w ramach projektu FEPZ Region Dobrego Wsparcia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811683876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-421
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 454 28 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bpawlowska@wzp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wzp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.zp.wzp.pl/pn/UMWZ/demand/249709/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kampania informacyjno-świadomościowa o charakterze edukacyjnym prowadzona w ramach projektu FEPZ Region Dobrego Wsparcia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f8f8164-cd27-49ac-a265-cf10078efce2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027159/29/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.68 Kampania uświadamiająca dotycząca dobrostanu opiekunów faktycznych w ramach projektu Region Dobrego Wsparcia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FEPZ.06.18-IP.01-0024/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00041822
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 3 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOiRZL.II.272.64.2025.BP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 198000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kampania informacyjno-świadomościowa o charakterze edukacyjnym prowadzona w ramach projektu FEPZ Region Dobrego Wsparcia
Przedmiotem zamówienia jest kampania informacyjno-świadomościowa o charakterze edukacyjnym prowadzona w ramach projektu FEPZ Region Dobrego Wsparcia.
Zamówienie obejmuje kompleksową realizację kampanii informacyjno-świadomościowej, w tym:
1. opracowanie koncepcji i planu kampanii,
2. przygotowanie mediaplanu i harmonogramu działań,
3. realizację materiałów promocyjnych (filmy, artykuły, materiały drukowane),
4. prowadzenie działań promocyjnych w mediach i przestrzeni publicznej,
5. pomiar rezultatów kampanii i przedstawienie raportów z jej realizacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Przedmiotowe postępowanie zostają unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 12 maja 2026 r., do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty ostatecznej w postępowaniu.
W związku z powyższym przedmiotowe postępowanie podlega unieważnieniu.
| 2026-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |