Świadczenie usług całodobowego podejmowania interwencji weterynaryjnych w zakresie zwierzyny łownej na terenie Gminy Miasta Gdyni

Gmina Miasta Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00266092
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00266092/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-28 13:01
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50cef908-6ca8-4c9d-8170-877d4ce6e962
Identyfikator
5862312326
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi weterynaryjne

Wykonawcy

1 przyznane

WILDCARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄReda, PL · lot 0
156 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266092 z dnia 2026-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług całodobowego podejmowania interwencji weterynaryjnych w zakresie zwierzyny łownej na terenie Gminy Miasta Gdyni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Gdyni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-382

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.um.gdynia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-50cef908-6ca8-4c9d-8170-877d4ce6e962

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług całodobowego podejmowania interwencji weterynaryjnych w zakresie zwierzyny łownej na terenie Gminy Miasta Gdyni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50cef908-6ca8-4c9d-8170-877d4ce6e962

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266092

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044112/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.30 Opieka weterynaryjna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185822

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UI.271.1.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 145277,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi pn:.”Świadczenie usług całodobowego podejmowania interwencji weterynaryjnych w zakresie zwierzyny łownej na terenie Gminy Miasta Gdyni”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 156900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WILDCARE Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882503590

7.3.4) Miejscowość: Reda

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-04-29

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

I. Informacja do punktów 6.2); 6.3), 6.4) i 8.2) ogłoszenia:
Wykonawca zaoferował w formularzu oferty następujące ceny:
1. Za pozostawanie w gotowości do realizacji zadań określonych w § 1 ust. 3 projektowanych postanowień umownych za 12 miesięcy świadczenia usługi: cenę brutto: 60 000,00 zł;
2. Za podjęcie pojedynczej interwencji obejmującej zadania określone w § 1 ust. 4 projektowanych postanowień umownych stawkę wynagrodzenia 850,00 zł brutto.

II. Informacja do punktu 8.3) ogłoszenia:
Zgodnie z zapisami § 2 ust.3 umowy, termin zakończenia umowy został określony w następujący sposób: 29.04.2027r. lub do wyczerpania limitu łącznego wynagrodzenia z tytułu wykonywania niniejszej umowy określonego w § 4 ust. 2 (tj. 156 900,00 zł brutto) - w zależności od tego, które wydarzenie nastąpi szybciej.
2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi