Doposażenie pracowni w ramach projektu wspófinansowanego ze środków UE pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”, realizowanego przez Technikum nr 3 w ZSE im. Janusza Korczaka w Dębicy

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00266172
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00266172/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-28 13:14
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-02910fe4-2bea-4179-ba17-81c1414b406b
Identyfikator
8721252954
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przemysłowy sprzęt kuchennyUrządzenia do przygotowania żywnościPiece kuchenneZmywarki do naczyńChłodziarki i zamrażarkiInstalowanie zabudowanych mebliRóżne meble i wyposażenieUrządzenia klimatyzacyjneRoletyMeble szkolneSystemy operacyjnePakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

4 przyznane

KRZYSZTOF SZMISTRzeszów, PL
MULTIROLETY ŁUKASZ PŁOCKI, PIOTR PŁOCKI SPÓŁKA JAWNAŁÓDŹ, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266172 z dnia 2026-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Doposażenie pracowni w ramach projektu wspófinansowanego ze środków UE pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”, realizowanego przez Technikum nr 3 w ZSE im. Janusza Korczaka
w Dębicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000229808

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 670 25 74

1.5.8.) Numer faksu: 14 670 25 74

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ekonomik@zsedebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsedebica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-02910fe4-2bea-4179-ba17-81c1414b406b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Doposażenie pracowni w ramach projektu wspófinansowanego ze środków UE pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”, realizowanego przez Technikum nr 3 w ZSE im. Janusza Korczaka
w Dębicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02910fe4-2bea-4179-ba17-81c1414b406b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266172

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00109426/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Doposażenie pracowni gastronomicznej w ramach projektu wspófinansowanego ze środków UE pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”, realizowanego przez Technikum nr 3 w ZSE w Dębicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221455

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSE.26.1.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 243483,40 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 197953,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W niniejszym opisie przedmiotu zamówienia przedstawiono minimalne wymagania dotyczące wyposażenia, które muszą być spełnione. Wykonawcy mogą przedstawić oferty równoważne, jednakże proponowany przez wykonawcę sprzęt równoważny musi charakteryzować się takimi samymi parametrami funkcjonalno-użytkowymi jak produkty opisane poniżej lub je przewyższać. Proponowany sprzęt musi spełniać wymagane parametry wymiarowe i techniczne podane w opisie poszczególnych pozycji sprzętu poniżej. Jakiekolwiek wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, nazwy produktów lub ich producenci mają na celu jedynie przybliżenie wymagań, których nie można było opisać przy pomocy dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń. Zamawiający dopuszcza tolerancje wymiarów i parametrów w zakresie +/- 5% stałych, konkretnie wskazanych parametrów, które nie zawierają określeń typu: minimum, maksimum, nie więcej niż nie mniej niż, maksymalnie, minimalnie, chyba, że w treści opisu danej pozycji przedmiotu zamówienia, podany jest inny dopuszczalny zakres tolerancji. W przypadku zastosowania produktów równoważnych, Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia szczegółowej dokumentacji technicznej potwierdzającej zgodność z wymaganiami.

Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia
1. Oferowany produkt nie może być prototypem musi być produktem istniejącym na rynku w obrocie.
2. Wymagane wraz z ofertą podanie modelu oraz producenta oferowanego produktu.
3. Koszt dostawy, rozładunku i montażu pokrywa Wykonawca.
4. Dostarczone urządzenia muszą być wyposażone w następujące dokumenty:
a) Deklarację zgodności producenta CE,
b) Dokument gwarancyjny,
c) Instrukcję obsługi w języku polskim,
d) Atest PZH lub deklarację zgodności higienicznej z dopuszczeniem do zastosowań w gastronomii,
e) Wymagany jest montaż i szkolenie z obsługi przez autoryzowany serwis techniczny – jako załącznik do oferty należy przedstawić certyfikaty autoryzacji producentów oferowanych urządzeń.
1. Stanowisko do przygotowywania i serwowania napojów - 1 sztuka
2. Bateria gastronomiczna – 1 sztuka
3. Kostkarka – 1 sztuka
4. Filtr wody do urządzeń do produkcji lodu – 1 sztuka
5. Zmywarka do szkła – 1 sztuka
6. Zestaw detergentów do zmywarki – komplet
7. Chłodziarka poblatowa – 1 szt
8. Piec konwekcyjny parowy – 1 sztuka
9. Podstawa pod piec konwekcyjno-parowy – 1 sztuka
10. Zmiękczacz półautomatyczny – 1 sztuka
11. Kociołek elektryczny do zupy – 1 sztuka
12. Podgrzewacz elektryczny GN/1 – 2 sztuki
13. Przystawki do formowania makaronu – 1 sztuka
14. Wózek na pojemniki GN – 1 sztuka
15. Zabudowa meblowa do Sali barmańskiej - zgodna z wizualizacja

4.5.3.) Główny kod CPV: 39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39312000-2 - Urządzenia do przygotowania żywności

42214100-0 - Piece kuchenne

39713100-4 - Zmywarki do naczyń

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 180783,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W niniejszym opisie przedmiotu zamówienia przedstawiono minimalne wymagania dotyczące wyposażenia, które muszą być spełnione. Wykonawcy mogą przedstawić oferty równoważne, jednakże proponowany przez wykonawcę sprzęt równoważny musi charakteryzować się takimi samymi parametrami funkcjonalno-użytkowymi jak produkty opisane poniżej lub je przewyższać. Proponowany sprzęt musi spełniać wymagane parametry wymiarowe i techniczne podane w opisie poszczególnych pozycji sprzętu poniżej. Jakiekolwiek wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, nazwy produktów lub ich producenci mają na celu jedynie przybliżenie wymagań, których nie można było opisać przy pomocy dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń. Zamawiający dopuszcza tolerancje wymiarów i parametrów w zakresie +/- 5% stałych, konkretnie wskazanych parametrów, które nie zawierają określeń typu: minimum, maksimum, nie więcej niż, nie mniej niż, maksymalnie, minimalnie, chyba, że w treści opisu danej pozycji przedmiotu zamówienia, podany jest inny dopuszczalny zakres tolerancji. W przypadku zastosowania produktów równoważnych, Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia szczegółowej dokumentacji technicznej potwierdzającej zgodność z wymaganiami.
Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia
1. Oferowany produkt nie może być prototypem musi być produktem istniejącym na rynku w obrocie.
2. Wymagane wraz z ofertą podanie modelu oraz producenta oferowanego produktu.
3. Koszt dostawy, rozładunku i montażu pokrywa Wykonawca.
4. Dostarczone urządzenia muszą być wyposażone w następujące dokumenty:
a) Deklarację zgodności producenta CE,
b) Dokument gwarancyjny,
c) Instrukcję obsługi w języku polskim.
1. Klimatyzator przenośny – 3 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W niniejszym opisie przedmiotu zamówienia przedstawiono minimalne wymagania dotyczące wyposażenia, które muszą być spełnione. Wykonawcy mogą przedstawić oferty równoważne, jednakże proponowany przez wykonawcę sprzęt równoważny musi charakteryzować się takimi samymi parametrami funkcjonalno-użytkowymi jak produkty opisane poniżej lub je przewyższać. Proponowany sprzęt musi spełniać wymagane parametry wymiarowe i techniczne podane w opisie poszczególnych pozycji sprzętu poniżej. Jakiekolwiek wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, nazwy produktów lub ich producenci mają na celu jedynie przybliżenie wymagań, których nie można było opisać przy pomocy dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń. Zamawiający dopuszcza tolerancje wymiarów i parametrów w zakresie +/- 5% stałych, konkretnie wskazanych parametrów, które nie zawierają określeń typu: minimum, maksimum, nie więcej niż, nie mniej niż, maksymalnie, minimalnie, chyba, że w treści opisu danej pozycji przedmiotu zamówienia, podany jest inny dopuszczalny zakres tolerancji. W przypadku zastosowania produktów równoważnych, Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia szczegółowej dokumentacji technicznej potwierdzającej zgodność z wymaganiami.
Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia
1. Oferowany produkt nie może być prototypem musi być produktem istniejącym na rynku w obrocie.
2. Wymagane wraz z ofertą podanie modelu oraz producenta oferowanego produktu.
3. Koszt dostawy, rozładunku i montażu pokrywa Wykonawca.
4. Dostarczone urządzenia muszą być wyposażone w następujące dokumenty:
a) Deklarację zgodności producenta CE,
b) Dokument gwarancyjny,
c) Instrukcję obsługi w języku polskim.
1. Rolety okienne przeciwsłoneczne do Sali 1 – 1 komplet
2. Rolety okienne przeciwsłoneczne do Sali 2 – 1 komplet
3. Rolety okienne przeciwsłoneczne do Sali 3 – 1 komplet

4.5.3.) Główny kod CPV: 39515400-9 - Rolety

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39160000-1 - Meble szkolne

4.5.5.) Wartość części: 9000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W niniejszym opisie przedmiotu zamówienia przedstawiono minimalne wymagania dotyczące wyposażenia, które muszą być spełnione. Wykonawcy mogą przedstawić oferty równoważne, jednakże proponowany przez wykonawcę sprzęt równoważny musi charakteryzować się takimi samymi parametrami funkcjonalno-użytkowymi jak produkty opisane poniżej lub je przewyższać. Proponowany sprzęt musi spełniać wymagane parametry wymiarowe i techniczne podane w opisie poszczególnych pozycji sprzętu poniżej. Jakiekolwiek wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, nazwy produktów lub ich producenci mają na celu jedynie przybliżenie wymagań, których nie można było opisać przy pomocy dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń. Zamawiający dopuszcza tolerancje wymiarów i parametrów w zakresie +/- 5% stałych, konkretnie wskazanych parametrów, które nie zawierają określeń typu: minimum, maksimum, nie więcej niż, nie mniej niż, maksymalnie, minimalnie, chyba, że w treści opisu danej pozycji przedmiotu zamówienia, podany jest inny dopuszczalny zakres tolerancji. W przypadku zastosowania produktów równoważnych, Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia szczegółowej dokumentacji technicznej potwierdzającej zgodność z wymaganiami.
Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia
1. Oferowany produkt nie może być prototypem musi być produktem istniejącym na rynku w obrocie.
2. Wymagane wraz z ofertą podanie modelu oraz producenta oferowanego produktu.
3. Koszt dostawy, rozładunku i montażu pokrywa Wykonawca.
4. Dostarczone urządzenia muszą być wyposażone w następujące dokumenty:
a) Deklarację zgodności producenta CE,
b) Dokument gwarancyjny,
c) Instrukcję obsługi w języku polskim.
1. Oprogramowanie Office Profesional - 18 sztuk
2. Oprogramowanie specjalistyczne w typie/podobie INSERT GT - 40 sztuk

4.5.3.) Główny kod CPV: 48620000-0 - Systemy operacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.) Wartość części: 38700,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158325,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158325,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158325,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Qchnia Project Krzysztof Szmist

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133186628

7.3.3) Ulica: ul. Dębicka 99A

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-213

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158325,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-22

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty w postępowaniu

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12915,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12915,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12915,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MULTIROLETY Łukasz Płocki Piotr Płocki Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282808773

7.3.3) Ulica: Przędzalniana 93

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-114

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12915,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-22

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

brak
2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy