Zakup i dostawa sprzętu do obserwacji astronomicznych oraz astrofotografii w ramach projektu „Młyn Energii – dostosowanie obiektu Młyna Górnego w Grudziądzu do funkcji kulturalno-edukacyjnych”.
Kujawsko-Pomorska Akademia Innowacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00266227
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00266227/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-28 13:22
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bdd673a6-a68e-4954-83f2-2fb962ef1e98
- Identyfikator
- 9562386386
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266227 z dnia 2026-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu do obserwacji astronomicznych oraz astrofotografii w ramach projektu „Młyn Energii – dostosowanie obiektu Młyna Górnego w Grudziądzu do funkcji kulturalno-edukacyjnych”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kujawsko-Pomorska Akademia Innowacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526048784
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szosa Bydgoska 52
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@akademiakpai.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://akademiakpai.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12940611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa sprzętu do obserwacji astronomicznych oraz astrofotografii w ramach projektu „Młyn Energii – dostosowanie obiektu Młyna Górnego w Grudziądzu do funkcji kulturalno-edukacyjnych”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdd673a6-a68e-4954-83f2-2fb962ef1e98
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266227
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00109324/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa sprzętu do obserwacji astronomicznych oraz astrofotografii w ramach projektu „Młyn Energii – dostosowanie obiektu Młyna Górnego w Grudziądzu do funkcji kulturalno-edukacyjnych”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Młyn Energii – dostosowanie obiektu Młyna Górnego w Grudziądzu do funkcji kulturalno-edukacyjnych”, Program Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie na rzecz zwiększenia dostępności regionalnej infrastruktury dla mieszkańców, Działanie 6.12 Wsparcie Instytucji Kultury.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217498
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPAI.ZP.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – Zakup i dostawa sprzętu do obserwacji astronomicznych oraz astrofotografii.Rodzaj asortymentu i ilości:
- teleskop słoneczny 130/910Ha 2 szt.;
- moduł filtra Ca-K z zestawem konwertującym do teleskopu słonecznego 2 szt.
1) Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 1.1. do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
2) Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia o parametrach przewyższających wymagania Zamawiającego, o współczesnych wymaganiach technologicznych, spełniającego, co najmniej wymagania minimalne określone w załączniku nr 1.1. do SWZ i nie gorszego w zakresie jakości i uwarunkowań technicznych,
przy zachowaniu jego odpowiedniej funkcjonalności i przeznaczenia.
3) Zamawiający wymaga, aby dane podane przez Wykonawcę w załączniku nr 2.1. do SWZ – Formularz ofertowy – część szczegółowa, jednoznacznie i precyzyjnie wskazywały przedmiot zamówienia. Podane dane muszą pozwolić Zamawiającemu na jednoznaczną identyfikację przedmiotu zamówienia w zakresie konfiguracji zgodnej z wymaganiami Zamawiającego za pomocą ogólnie dostępnych sposobów (np. model przedmiotu zamówienia i nazwa producenta, link do opisu przedmiotu zamówienia, adres strony internetowej itp.) w celu sprawdzenia poprawności jego parametrów z wymaganiami SWZ. W przypadku, gdy podany przez Wykonawcę model czy nazwa przedmiotu zamówienia nie obrazują w pełni spełnienia wymagań zamawiającego należy wskazać dane techniczne w zakresie konfiguracji i akcesoriów przedmiotu.
4) Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
- 38635000-5 – Teleskopy;
- 38630000-0 – Przyrządy astronomiczne i optyczne;
- 38623000-0 – Filtry optyczne.
5) Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdzie się odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
6) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 3, 4 i 5 do SWZ – Wzór umowy (odpowiednio dla każdej części).
4.5.3.) Główny kod CPV: 38635000-5 - Teleskopy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38630000-0 - Przyrządy astronomiczne i optyczne
38623000-8 - Filtry optyczne
4.5.5.) Wartość części: 103750,57 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – Zakup i dostawa sprzętu do obserwacji astronomicznych oraz astrofotografii.Rodzaj asortymentu i ilości:
- montaż paralaktyczny ze statywem Syn-Scan GoTo (udźwig do 20 kg) 2 szt.;
- montaż paralaktyczny ze statywem Syn-Scan GoTo (udźwig do 10 kg) 6 szt.;
- teleskop na montażu Dobsona 20" 1 szt.;
- refraktor apochromatyczny 130/910 6 szt.;
- nasadka kątowa dielektryczna 8 szt.;
- klin Herschela 8 szt.;
- okular szerokokątny do teleskopu 31 mm 2" 2szt.;
- okular zoom do teleskopu 6 szt.;
- okular do teleskopu 40 mm 2" 6 szt.;
- okular do teleskopu 24 mm 2" 6 szt.;
- okular do teleskopu 14 mm 2" 2 szt.;
- zestaw 4 okularów do teleskopu 1 komplet;
- okular do teleskopu 6 szt.;
- lornetka 12x60 3 szt.;
- lornetka 15x70 2 szt.;
- lornetka 2,1x42 1 szt.;
- przenośny magazyn energii 2 szt.;
- zasilacz do teleskopu 6 szt.;
- wskaźnik laserowy zielony z ładowarką 6 szt.;
- filtr podwójny polaryzacyjny 2" 2 szt.;
- filtr wąskopasmowy 2" 2szt.;
- filtr UHC 2" 2 szt.;
- kolorowa kamera do astrofotografii 2 szt.;
- monochromatyczna kamera prowadząca 2 szt.;
- aparat fotograficzny 1 szt.;
- aparat fotograficzny 1 szt.
1) Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 1.2. do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
2) Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia o parametrach przewyższających wymagania Zamawiającego, o współczesnych wymaganiach technologicznych, spełniającego, co najmniej wymagania minimalne określone w załączniku nr 1.2. do SWZ i nie gorszego w zakresie jakości i uwarunkowań technicznych, przy zachowaniu jego odpowiedniej funkcjonalności i przeznaczenia.
3) Zamawiający wymaga, aby dane podane przez Wykonawcę w załączniku nr 2.2. do SWZ – Formularz ofertowy – część szczegółowa, jednoznacznie i precyzyjnie wskazywały przedmiot zamówienia. Podane dane muszą pozwolić Zamawiającemu na jednoznaczną identyfikację przedmiotu zamówienia w zakresie konfiguracji zgodnej z wymaganiami Zamawiającego za pomocą ogólnie dostępnych sposobów (np. model przedmiotu zamówienia i nazwa producenta, link do opisu przedmiotu zamówienia, adres strony internetowej itp.) w celu sprawdzenia poprawności jego parametrów z wymaganiami SWZ. W przypadku, gdy podany przez Wykonawcę model czy nazwa przedmiotu zamówienia nie obrazują w pełni spełnienia wymagań zamawiającego należy wskazać dane techniczne w zakresie konfiguracji i akcesoriów przedmiotu.
4) Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
- 38630000-0 – Przyrządy astronomiczne i optyczne;
- 38635000-5 – Teleskopy;
- 38631000-7 – Lornetki;
- 31430000-9 – Akumulatory elektryczne;
- 31434000-7 – Akumulatory litowe;
- 30237280-5 – Akcesoria zasilające;
- 38636100-3 – Lasery;
- 38600000-1 – Przyrządy optyczne;
- 38623000-8 – Filtry optyczne;
- 38636000-2 – Specjalistyczne przyrządy optyczne;
- 38651000-3 – Aparaty fotograficzne.
5) Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdzie się odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
6) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 3, 4 i 5 do SWZ – Wzór umowy (odpowiednio dla każdej części).
4.5.3.) Główny kod CPV: 38630000-0 - Przyrządy astronomiczne i optyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38635000-5 - Teleskopy
38631000-7 - Lornetki
31430000-9 - Akumulatory elektryczne
31434000-7 - Akumulatory litowe
30237280-5 - Akcesoria zasilające
38636100-3 - Lasery
38600000-1 - Przyrządy optyczne
38623000-8 - Filtry optyczne
38636000-2 - Specjalistyczne przyrządy optyczne
38651000-3 - Aparaty fotograficzne
4.5.5.) Wartość części: 193605,61 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 – Zakup i dostawa sprzętu do obserwacji astronomicznych oraz astrofotografii.Rodzaj asortymentu i ilości:
- szukacz kątowy 50 mm do teleskopów z podświetleniem 8 szt.;
- filtr szerokopasmowy do lornetki 2,1x42 2 szt.;
- filtr liniowy do lornetki 2,1x42 2 szt.;
- przenośny magazyn energii 6 szt.;
- opaska grzejna z regulacją mocy USB 6 szt.;
- zestaw filtrów fotometrycznych UBVRI 1 komplet;
- filtr 10 nm 2" 2 szt.;
- lunetka do guidingu 2 szt.;
- kontroler WiFi do astrofotografii 1 szt..
1) Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 1.3. do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
2) Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia o parametrach przewyższających wymagania Zamawiającego, o współczesnych wymaganiach technologicznych, spełniającego, co najmniej wymagania minimalne określone w załączniku nr 1.3. do SWZ i nie gorszego w zakresie jakości i uwarunkowań technicznych, przy zachowaniu jego odpowiedniej funkcjonalności i przeznaczenia.
3) Zamawiający wymaga, aby dane podane przez Wykonawcę w załączniku nr 2.3. do SWZ – Formularz ofertowy – część szczegółowa, jednoznacznie i precyzyjnie wskazywały przedmiot zamówienia. Podane dane muszą pozwolić Zamawiającemu na jednoznaczną identyfikację przedmiotu zamówienia w zakresie konfiguracji zgodnej z wymaganiami Zamawiającego za pomocą ogólnie dostępnych sposobów (np. model przedmiotu zamówienia i nazwa producenta, link do opisu przedmiotu zamówienia, adres strony internetowej itp.) w celu sprawdzenia poprawności jego parametrów z wymaganiami SWZ. W przypadku, gdy podany przez Wykonawcę model czy nazwa przedmiotu zamówienia nie obrazują w pełni spełnienia wymagań zamawiającego należy wskazać dane techniczne w zakresie konfiguracji i akcesoriów przedmiotu.
4) Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
- 38630000-0 – Przyrządy astronomiczne i optyczne;
- 38636000-2 – Specjalistyczne przyrządy optyczne;
- 38623000-8 – Filtry optyczne;
- 31430000-9 – Akumulatory elektryczne;
- 31434000-7 – Akumulatory litowe;
- 38820000-9 – Urządzenia zdalnie sterowane.
5) Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdzie się odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
6) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 3, 4 i 5 do SWZ – Wzór umowy (odpowiednio dla każdej części).
4.5.3.) Główny kod CPV: 38630000-0 - Przyrządy astronomiczne i optyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38636000-2 - Specjalistyczne przyrządy optyczne
38623000-8 - Filtry optyczne
31430000-9 - Akumulatory elektryczne
31434000-7 - Akumulatory litowe
38820000-9 - Urządzenia zdalnie sterowane
4.5.5.) Wartość części: 17514,85 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawę unieważnienia stanowi art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
W wyniku badania i oceny ofert Zamawiający za najkorzystniejszą uznał ofertę nr 1 złożoną przez Wykonawcę PHU BMS Sp. J. Z. Bielecki, ul. Staszica 22, 82-500 Kwidzyn. Zamawiający na realizację zadania przeznaczył kwotę 127 613,20 złotych brutto (informacja zamieszona na stronie prowadzonego postępowania w dniu 11 maja 2026 r.).
Różnica oferty najkorzystniejszej w stosunku do posiadanych w budżecie środków finansowych wynosi 35 669,30 złotych brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty w budżecie do wartości ceny oferty najkorzystniejszej.
W konsekwencji powyższego niniejsze postępowanie zostało unieważnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163282,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163282,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242211,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242211,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242211,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DELTA OPTICAL Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222047012
7.3.4) Miejscowość: Nowe Osiny, Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242211,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23279,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33127,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23279,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DELTA OPTICAL Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222047012
7.3.4) Miejscowość: Nowe Osiny, Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23279,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia:1) Część nr 1 – w terminie do 35 dni roboczych, jednak nie wcześniej niż 25 dni roboczych od dnia podpisania umowy;
2) Część nr 2 – w terminie do 35 dni roboczych, jednak nie wcześniej niż 25 dni roboczych od dnia podpisania umowy;
3) Część nr 3 – w terminie do 35 dni roboczych, jednak nie wcześniej niż 25 dni roboczych od dnia podpisania umowy.
| 2026-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |