Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ul. Spokojnej i ul. Porannej w Karakulach

Gmina Supraśl

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00266356
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00266356/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-28 13:46
Lokalizacja
Supraśl, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5310aa32-0fb6-4880-9828-fca0448fa5c4
Identyfikator
9661767447
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

DROMOBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
96 894,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266356 z dnia 2026-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ul. Spokojnej i ul. Porannej w Karakulach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Supraśl

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659148

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: J. Piłsudskiego 58

1.5.2.) Miejscowość: Supraśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-030

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@suprasl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suprasl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://suprasl.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ul. Spokojnej i ul. Porannej w Karakulach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5310aa32-0fb6-4880-9828-fca0448fa5c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266356

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049827/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie dokumentacji dróg i ulic na terenie Gminy Supraśl

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180454

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROŚ.271.1.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 90000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy ulicy Spokojnej (131543B) długość 214 m i ul. Porannej (131542B) długość około 223 m zgodnie z załącznikiem graficznym.
3. Projekt powinien obejmować:
1) nawierzchnię z betonu asfaltowego szerokości 5 mb,
2) jednostronny chodnik i wjazdy na posesję,
3) rozbudowę oświetlenia ulicznego,
4) brakujące przyłącza wodociągowo – kanalizacyjne,
5) kanalizację deszczową z wpustami ulicznymi i przykanalikami,
6) przebudowę odcinka sieci wodociągowej w uzgodnieniu z zarządcą sieci,
7) regulację urządzeń wodociągowo – kanalizacyjnych.
4. Zakres prac obejmuje:
1) kompletną dokumentację projektowo – kosztorysową budowy ulicy Spokojnej (131543B) i ul. Porannej (131542B) w Karakulach, gmina Supraśl, którą należy opracować zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo Budowlane (Dz. U. z 2025 r. poz. 418 ze zm.), ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (Dz. U. z 2025 r. poz. 889) oraz aktami wykonawczymi do tych ustaw oraz zgodnie ze złożoną ofertą, stanowiącą integralną część niniejszej umowy,
2) przygotowanie wszelkich dokumentów niezbędnych do wystąpienia o warunki na włączenie projektowanych sieci do sieci istniejącej oraz do uzgadniania przyjętych w projekcie materiałów, wybranej technologii, oraz uzgodnienia branżowego opracowanego projektu przez administratora istniejących sieci,
3) przygotowanie dokumentów w szczególności terenowo-prawnych, niezbędnych do uzyskania prawomocnej decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego, o której mowa w ustawie z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 ze zm.).
4) przygotowanie dokumentów do złożenia wniosku o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę wraz z uzupełnieniem ewentualnych wykazanych braków przez organ wydający powyższą decyzję, w tym informacji o bezpieczeństwie i ochronie zdrowia,

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96894,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195570 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96894,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROMOBUD sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423271996

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96894,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi