Modernizacja ogrodzenia wraz z bramami wjazdowymi i furtkami przy Miejskim Przedszkolu nr 10 w Jeleniej Górze

MIASTO JELENIA GÓRA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00266371
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00266371/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-28 13:48
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-baf9f51a-16c2-4de4-9c00-2de79140b8b9
Identyfikator
6110003899
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkowePrzygotowanie terenu pod budowęWznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266371 z dnia 2026-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ogrodzenia wraz z bramami wjazdowymi i furtkami przy Miejskim Przedszkolu nr 10 w Jeleniej Górze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 75 75 46 390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ogrodzenia wraz z bramami wjazdowymi i furtkami przy Miejskim Przedszkolu nr 10 w Jeleniej Górze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-baf9f51a-16c2-4de4-9c00-2de79140b8b9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266371

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040268/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja ogrodzenia w Miejskim Przedszkolu Nr 10 w Jeleniej Górze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00123284

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 411247,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie (modernizacji) ogrodzenia wraz z bramami wjazdowymi i furtkami przy Miejskim Przedszkolu nr 10, ul. Zjednoczenia Narodowego 15 w Jeleniej Górze.
Inwestycja będzie realizowana na działkach nr 2, 5/9, 5/12, 5/13, jednostka ewidencyjna 026101_1, obręb 0005 Cieplice V, AM-1.
Szczegółowy zakres rzeczowy został opisany w dokumentacji projektowej opracowanej przez: F.H.U.J.F.K Janusz Koszczewski z siedzibą w Jeleniej Górze.

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1) rozbiórkę istniejącego ogrodzenia, w tym demontaż bram wjazdowych oraz furtek, a następnie złożenie ich w miejscu wskazanym przez Użytkownika tj. Dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 10 w Jeleniej Górze,
2) wykonanie nowego ogrodzenia wraz z dostawą i montażem nowych bram wjazdowych oraz furtek,
3) realizację wszelkich prac towarzyszących, niezbędnych do prawidłowego ukończenia zadania.

Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Modernizacja ogrodzenia w Miejskim Przedszkolu Nr 10 w Jeleniej Górze”.
Głównym celem zadania jest usunięcie szkód wyrządzonych przez powódź we wrześniu 2024 r.

Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym w załącznikach do opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6) u.p.z.p., gdyż postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 481000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1045192,50 PLN

2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane