Dostawa mebli do Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach
Gmina Grębocice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00513888
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00513888/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-24 13:30
- Lokalizacja
- Grębocice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d7ffd8e-f532-4e79-b2fb-2217978feb9a
- Identyfikator
- 6922257472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513888 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mebli do Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grębocice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647601
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Głogowska 3
1.5.2.) Miejscowość: Grębocice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-150
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@grebocice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grebocice.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d7ffd8e-f532-4e79-b2fb-2217978feb9a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa mebli do Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d7ffd8e-f532-4e79-b2fb-2217978feb9a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513888
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031386/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa mebli do Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407706
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 477214,49 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 434289,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach, która obejmuje dostawę mebli wraz z ich wyładunkiem, wniesieniem, montażem, ustawieniem oraz wypoziomowaniem we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach budynku Gminnego Ośrodka Kultury mieszczącego się w Grębocicach przy ul. Kościelnej 21. Szczegółowy wykaz mebli ich ilość oraz specyfikacja znajdują się w załączniku nr 1 do SWZ.
Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, nie posiadał żadnych śladów użytkowania i nie był przedmiotem praw osób trzecich. Dostarczane wyposażenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania oraz musi posiadać wszelkie wymagane przepisami prawa polskiego certyfikaty i/lub świadectwa i/lub atesty i/lub inne dokumenty poświadczające dopuszczenie do obrotu na rynku polskim. Powyższe dokumenty wykonawca złoży Zamawiającemu na etapie dostawy.
Oferowane wyposażenie musi tworzyć spójną całość w zależności od pomieszczeń i przeznaczenia pod względem stylistycznym oraz kolorystycznym, odpowiadając wymogom wskazanym w dokumentach zamówienia. Nie dopuszczalne jest oferowanie np. stojących obok siebie szaf czy biurek z różnych kolekcji.
Zamawiający w specyfikacji nie określił koloru mebli ani tkanin. Wykonawca przed podpisaniem umowy będzie zobowiązany do przedłożenia Zamawiającemu próbek kolorystycznych tkanin i płyt, minimum 10 kolorów dla każdego mebla, jeżeli w opisie poszczególnego asortymentu nie wskazano inaczej.
Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z transportem mebli, ich ubezpieczeniem na czas transportu, opakowaniem. Wszystkie odpady powstałe podczas realizacji zamówienia wykonawca jest zobowiązany zagospodarować na własny koszt oraz zobowiązany do uporządkowania terenu dostaw i miejsca montażu.
Zamawiający dopuszcza tolerancję wymiarów w zakresie +/- 1%.
Zamieszczone w dokumentacji zdjęcia/rysunki techniczne są poglądowe, służą określeniu kształtu/wyglądu mebla.
Zamawiający zaleca przed złożeniem oferty dokonanie wizji lokalnej w budynku Gminnego Ośrodka Kultury. Wizja lokalna może odbyć się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym. Wizja lokalna jest nieobligatoryjna, lecz pominięcie jej nie zwalnia wykonawcy od prawidłowego skalkulowania ceny oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39130000-2 - Meble biurowe
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39113000-7 - Różne siedziska i krzesła
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wpłynęło sześć ofert. Cztery oferty zostały odrzucone na podst. art.. 226. Ust.1 pkt 2 lit c. Jedna oferta została odrzucona na podstawie art. 226. Ust.1 pkt 2 lit c, oraz art. 128 ust. 4. Oraz Jedna oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8. Wobec powyższego ziściły się przesłanki powodujące unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, określone w art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |