Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1148E w m. Kopanka, gm. Nowosolna.

POWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00266479
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00266479/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-28 14:11
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d48ad5f3-7de2-4b7e-adb6-82780e5e1fe6
Identyfikator
7251838572
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266479 z dnia 2026-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1148E w m. Kopanka, gm. Nowosolna.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI

1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Łódzki Wschodni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057649

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 3

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-113

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 633-71-91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@lodzkiwschodni.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lodzkiwschodni.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d48ad5f3-7de2-4b7e-adb6-82780e5e1fe6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1148E w m. Kopanka, gm. Nowosolna.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d48ad5f3-7de2-4b7e-adb6-82780e5e1fe6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266479

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036030/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 "Rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1148E w m. Kopanka, gm. Nowosolna"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224805

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRID.BI.272.1.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3034553,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotowa inwestycja będzie realizowana w miejscowości Kopanka, w gminie Nowosolna, w granicach pasa drogowego, którego szerokość oscyluje w okolicach 5,5 m – 6 m. Droga powiatowa nr 1148E jest drogą klasy ,,Z" o nawierzchni bitumicznej. Rozbudowa obejmuje odcinek drogi o długości 820 m od granicy Łodzi przy skrzyżowaniu ul. Marmurowej i Pszenicznej. W ramach zadania należy wykonać min.:
1) jezdnię o nawierzchni bitumicznej i szerokości 6 m wraz z poboczem o szerokości 0,75 m,
2) chodnik z kostki brukowej betonowej o szerokości 2,1 m,
3) ścieki pochodnikowe,
4) odtworzenie istniejącego chodnika,
5) dwie zatoki autobusowe z peronami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zadania do wysokości ceny tej oferty.
2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane