Kompleksowa organizacja i obsługa techniczna Targów Edukacyjnych oraz działań promujących szkolnictwo zawodowe – w ramach projektu pn. „Zawodowe Horyzonty – Otwórz Drzwi do Przyszłości!”
Miasto Chełm
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00266482
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00266482/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-28 14:11
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac669fb5-ddf2-4f38-a49e-d7a86e7b5a5c
- Identyfikator
- 5632167582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizacji targów i wystawUsługi w zakresie organizacji imprezUsługi prowadzenia kampanii reklamowychUsługi w zakresie promocjiUsługi zarządzania reklamą
Wykonawcy
3 przyznane
SAGIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
215 742 PLNSAGIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 1
475 395 PLNSAGIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 2
305 040 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266482 z dnia 2026-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa organizacja i obsługa techniczna Targów Edukacyjnych oraz działań promujących szkolnictwo zawodowe – w ramach projektu pn. „Zawodowe Horyzonty – Otwórz Drzwi do Przyszłości!”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chełm
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 65
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umchelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umchelm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa organizacja i obsługa techniczna Targów Edukacyjnych oraz działań promujących szkolnictwo zawodowe – w ramach projektu pn. „Zawodowe Horyzonty – Otwórz Drzwi do Przyszłości!”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac669fb5-ddf2-4f38-a49e-d7a86e7b5a5c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266482
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038826/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Promocja szkolnictwa zawodowego poprzez targi edukacyjne oraz działania reklamowo-informacyjne w ramach projektu Zawodowe Horyzonty - Otwórz Drzwi do Przyszłości
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zawodowe Horyzonty – Otwórz Drzwi do Przyszłości!” realizowane jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, FELU.10.01-IZ.00-001/24, Działanie 10.1 Skuteczna edukacja, Priorytet X Lepsza edukacja programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00190997
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAIF-ZP.271.5.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowe wyposażenie hali targów edukacyjnych wraz z nagłośnieniem, oprawą wizualną i medialną oraz z obsługą techniczno-organizacyjną.Szczegółowy zakres zamówienia, warunki oraz sposób ich wykonania określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU), stanowiące odpowiednio:
- dla Części 1 - załącznik nr 7a do SWZ
Wykonawca jest zobowiązany wykonać zamówienie w terminie:
- 11 miesięcy od dnia podpisania umowy, nie później niż do 28 lutego 2027 roku
Wykluczenie na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514) następuje na okres trwania okoliczności określonych w pkt 5.7 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.5.5.) Wartość części: 183500 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie materiałów graficznych, bilbordów, plakatów/ulotek, banerówi in. materiałów promocyjnych wraz ich drukiem i wynajmem powierzchni reklamowych.
Szczegółowy zakres zamówienia, warunki oraz sposób ich wykonania określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU), stanowiące odpowiednio:
- dla Części 2 - załącznik nr 7b do SWZ
Wykonawca jest zobowiązany wykonać zamówienie w terminie:
- 15 miesięcy od dnia podpisana umowy, najpóźniej do 30.06.2027 roku.
Wykluczenie na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514) następuje na okres trwania okoliczności określonych w pkt 5.7 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
79341200-8 - Usługi zarządzania reklamą
4.5.5.) Wartość części: 408730,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie materiałów promocyjnych, w tym digital, filmów, spotów oraz prowadzenie kampanii informacyjno-promocyjnych w Internecie oraz z wykorzystaniem citylightów.Szczegółowy zakres zamówienia, warunki oraz sposób ich wykonania określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU), stanowiące odpowiednio:
- dla Części 3 - załącznik nr 7b do SWZ
Wykonawca jest zobowiązany wykonać zamówienie w terminie:
- 15 miesięcy od dnia podpisana umowy, najpóźniej do 30.06.2027 roku.
Wykluczenie na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514) następuje na okres trwania okoliczności określonych w pkt 5.7 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
79341200-8 - Usługi zarządzania reklamą
4.5.5.) Wartość części: 266300 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215742,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 767520,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 215742,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sagier Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133707464
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215742,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 475395,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 475395,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 475395,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sagier Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133707464
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 475395,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 305040,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 305040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 305040,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sagier Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133707464
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 305040,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
| 2026-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |