„Dostawa komponentów do utylizacji wód zasolonych – część 2 – wapno budowlane hydratyzowane”

KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00513897
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00513897/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-24 13:31
Lokalizacja
Wieliczka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dc983370-337f-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
6830003427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty chemiczne

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK CHOŁAOlkusz, PL · lot 0
224 831,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513897 z dnia 2024-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa komponentów do utylizacji wód zasolonych – część 2 – wapno budowlane hydratyzowane”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000041683

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Park Kingi 1

1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.sa@kopalnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopalniawieliczka.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Górnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa komponentów do utylizacji wód zasolonych – część 2 – wapno budowlane hydratyzowane”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc983370-337f-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00389348

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KSW/2024/EZM/74

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wapna budowlanego hydratyzowanego CL 90-S, spełniającego wymagania jakościowe zawarte w normie PN-EN 459-1:2015 lub o parametrach równoważnych w maksymalnej ilości 150 ton dostarczanego w autocysternach samowyładowczych oraz 1,80 tony pakowanego w worki o wadze 20-30 kg zwanego dalej „przedmiotem zamówienia”.

Zamawiający uzna następujące parametry za potwierdzające równoważność:
• zawartość CaO+MgO – min. 90%,
• zawartość MgO – max. 5%,
• zawartość CO2 – max. 4%,
• zawartość SO3 – max. 2%,
• zawartość wolnej wody – max. 2%,
• wapno czynne – min. 80%,
• pozostałość na sicie 0,09 mm – max. 7%,
• pozostałość na sicie 0,20 mm – max. 2%,
• głębokość wnikania - >10 i < 50 mm,
• zawartość powietrza - max 12%.

4.5.3.) Główny kod CPV: 24000000-4 - Produkty chemiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224831,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224831,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224831,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD WAPIENNICZY HYDRAT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6370100783

7.3.3) Ulica: KRUCZA GÓRA 56

7.3.4) Miejscowość: Olkusz

7.3.5) Kod pocztowy: 32-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224831,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy