Sukcesywna dostawa nabiału oraz spożywczych artykułów konserwowych i sypkich na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi.

Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00266614
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00266614/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-28 14:37
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edf234ae-3cda-4b09-ab3b-d0e369120b45
Identyfikator
7292610966
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty mleczarskieŻywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneRóżne produkty spożywcze i produkty suszone

Wykonawcy

2 przyznane

ULTRAFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKonin, PL · lot 0
297 209,93 PLN
ETQA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCZĘSTOCHOWA, PL · lot 1
144 585,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266614 z dnia 2026-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa nabiału oraz spożywczych artykułów konserwowych i sypkich na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000989465

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podgórna 9/11

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 93-278

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@bs12.elodz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bs12lodz.bip.wikom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-edf234ae-3cda-4b09-ab3b-d0e369120b45

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa nabiału oraz spożywczych artykułów konserwowych i sypkich na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edf234ae-3cda-4b09-ab3b-d0e369120b45

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266614

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00198025/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Sukcesywna dostawa nabiału oraz spożywczych artykułów konserwowych i sypkich na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198412

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BS12.ZP.II.26.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia polega na sukcesywnej dostawie:
Część 1 – nabiału
zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem zamawiającego. transportem własnym do siedziby zamawiającego oraz wniesienie towaru do pomieszczeń magazynowych.
Produkty spożywcze objęte dostawą muszą spełniać wymogi sanitarno-epidemiologiczne i zasady systemu HACCP w zakładach żywienia zbiorowego.
Dostarczane produkty muszą spełniać wymagania, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016r. w sprawie grup środków przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagania, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz.U. z 2016 r. poz. 1154).
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w SWZ CZĘŚĆ II Opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ).
2. W przypadku użycia nazw własnych ma na celu tylko i wyłącznie przedstawienie oczekiwań jakościowych zamawiającego, których nie sposób określić w inny i wyczerpujący sposób. Użycie nazw własnych stanowi więc podanie maksymalnie wyczerpującej charakterystyki, celem przekazania wykonawcom oczekiwań jakościowych, walorów smakowych, estetycznych, zachowania się podczas obróbki gastronomicznej dla zaoferowanych produktów. Zamawiający informuje równocześnie, że dopuszcza za stosowanie produktów równoważnych w stosunku do ww. produktów. Produkty równoważne, to produkty o parametrach porównywalnych lub lepszych, aniżeli uwzględnione w dokumentach zamówienia. Udowodnienie równoważności leży po stronie wykonawcy. Wykonawca, który zaoferuje produkty równoważne, musi złożyć do oferty wykaz produktów równoważnych. Wykaz produktów równoważnych musi zawierać określone numery pozycji, odpowiadające pozycjom z formularza asortymentowo - cenowego.
3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.) Wartość części: 355745,15 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia polega na sukcesywnej dostawie:
Część 2 – jaj
zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem zamawiającego. transportem własnym do siedziby zamawiającego oraz wniesienie towaru do pomieszczeń magazynowych.
Produkty spożywcze objęte dostawą muszą spełniać wymogi sanitarno-epidemiologiczne i zasady systemu HACCP w zakładach żywienia zbiorowego.
Dostarczane produkty muszą spełniać wymagania, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016r. w sprawie grup środków przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagania, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz.U. z 2016 r. poz. 1154).
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w SWZ CZĘŚĆ II Opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ).
2. W przypadku użycia nazw własnych ma na celu tylko i wyłącznie przedstawienie oczekiwań jakościowych zamawiającego, których nie sposób określić w inny i wyczerpujący sposób. Użycie nazw własnych stanowi więc podanie maksymalnie wyczerpującej charakterystyki, celem przekazania wykonawcom oczekiwań jakościowych, walorów smakowych, estetycznych, zachowania się podczas obróbki gastronomicznej dla zaoferowanych produktów. Zamawiający informuje równocześnie, że dopuszcza za stosowanie produktów równoważnych w stosunku do ww. produktów. Produkty równoważne, to produkty o parametrach porównywalnych lub lepszych, aniżeli uwzględnione w dokumentach zamówienia. Udowodnienie równoważności leży po stronie wykonawcy. Wykonawca, który zaoferuje produkty równoważne, musi złożyć do oferty wykaz produktów równoważnych. Wykaz produktów równoważnych musi zawierać określone numery pozycji, odpowiadające pozycjom z formularza asortymentowo - cenowego.
3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

4.5.5.) Wartość części: 187919,71 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279973,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297209,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 297209,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ULTRAFOOD Sp. z o.o. Sp.K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6652997956

7.3.3) Ulica: ul. Spółdzielców 9B

7.3.4) Miejscowość: Konin

7.3.5) Kod pocztowy: 62-510

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 297209,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-25

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61978,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179339,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144585,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ETQA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9492095837

7.3.3) Ulica: ul. Strefowa 14 A

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-202

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144585,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-25
2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy