Remont rozdrabniacza jednowałowego marki KOMPTECH TERMINATOR 2200S ELECTRIC
Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00266709
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00266709/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-28 14:56
- Lokalizacja
- Lubartów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8583ad8-111e-4c77-aaaa-3b23c5c0c844
- Identyfikator
- 7142049451
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266709 z dnia 2026-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Remont rozdrabniacza jednowałowego marki KOMPTECH TERMINATOR 2200S ELECTRIC
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej
1.3.) Oddział zamawiającego: Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369166772
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wólka Rokicka 100
1.5.2.) Miejscowość: Lubartów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (81) 451 01 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zzo.lubartow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zzo.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f8583ad8-111e-4c77-aaaa-3b23c5c0c8441.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont rozdrabniacza jednowałowego marki KOMPTECH TERMINATOR 2200S ELECTRIC2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8583ad8-111e-4c77-aaaa-3b23c5c0c844
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266709
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051070/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Remont rozdrabniacza wstępnego marki Komptech
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253033
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZOWR.271.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest remont rozdrabniacza jednowałowego marki Komptech Terminator 2200S Electric na terenie ZZO w Wólce Rokickiej
4.2. Zakres świadczenia wykonawcy obejmuje całość czynności związanych z remontem zawartych w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1. do niniejszej SWZ.
Zamawiający wymaga udzielenia na wykonany remont gwarancji jakości
w wymiarze 12 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 28.05.2026 r. godz. 12:00 nie wpłynęła żadna oferta.W związku z powyższym wystąpiła okoliczność przewidziana w art. 255 ust. 1 ustawy Pzp, będąca uzasadnioną podstawą unieważnienia postępowania.
W związku z tym postanowiono jak na wstępie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |