Przeprowadzenie szkolenia dla dzieci, młodzieży umieszczonych w rodzinnej pieczy zastępczej oraz ich opiekunów: „Uzależnienia behawioralne. Czego dzieci i młodzież doświadczają w przestrzeni online?"
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W KLUCZBORKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00266938
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00266938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-28 18:55
- Lokalizacja
- Kluczbork, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-883e94a1-bebb-4ce4-a708-ac950e595c50
- Identyfikator
- 7511536900
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266938 z dnia 2026-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie szkolenia dla dzieci, młodzieży umieszczonych w rodzinnej pieczy zastępczej oraz ich opiekunów: „Uzależnienia behawioralne. Czego dzieci i młodzież doświadczają w przestrzeni online?"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W KLUCZBORKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531421437
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 20B
1.5.2.) Miejscowość: Kluczbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-200
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kadry@pcprkluczbork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pcprkluczbork.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-883e94a1-bebb-4ce4-a708-ac950e595c501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc rodzinie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie szkolenia dla dzieci, młodzieży umieszczonych w rodzinnej pieczy zastępczej oraz ich opiekunów: „Uzależnienia behawioralne. Czego dzieci i młodzież doświadczają w przestrzeni online?"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-883e94a1-bebb-4ce4-a708-ac950e595c50
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015627/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Zajęcia reedukacyjne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane w ramach Projektu „Bliżej siebie 3” w programie Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021 – 2027, działanie 6.7 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej nabór nr FEOP.06.07-IZ.00-005/23 dla Subregionu Północnego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245646
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCPR.ZP.BS.6.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8300 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest: przeprowadzenie jednodniowego szkolenia dla dzieci, młodzieży umieszczonych w rodzinnej pieczy zastępczej oraz ich opiekunów: „Uzależnienia behawioralne. Czego dzieci i młodzież doświadczają w przestrzeni online?”.
3.2. Wymiar: 1 dzień szkoleniowy, 5 godzin dydaktycznych (po 45 minut) dodatkowo należy uwzględnić dwie przerwy 10-minutowe. Szkolenie ma zostać przeprowadzone w godzinach popołudniowych.
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przewidział w dokumentacji zamówienia termin składania ofert na dzień: do 25 maja 2026 r., do godz. 9:00. Mimo upływu wyznaczonego terminu nie wpłynęła żadna oferta.| 2026-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |