Rozbudowa instalacji hydrantowej wraz z realizacją przeciwpożarowej stolarki drzwiowej.
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00266999
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00266999/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-29 00:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74b4489a-9a40-40f4-adb0-79ecb0c98846
- Identyfikator
- 5251589168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00266999 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa instalacji hydrantowej wraz z realizacją przeciwpożarowej stolarki drzwiowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275837
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Miodowa 22/24
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-246
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro.kanclerza@e-at.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.at.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-74b4489a-9a40-40f4-adb0-79ecb0c988461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa instalacji hydrantowej wraz z realizacją przeciwpożarowej stolarki drzwiowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74b4489a-9a40-40f4-adb0-79ecb0c98846
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266999
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00163495/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa instalacji hydrantowej wraz z realizacją przeciwpożarowej stolarki drzwiowej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227587
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: K.26.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1381129,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PODNIESIENIE BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO BUDYNKÓW AKADEMII TEATRALNEJ
IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE POLEGAJĄCA NA PRZEBUDOWIE Z REMONTEM DLA DOSTOSOWANIA BUDYNKÓW UL. MIODOWA 22/24 (GMACH
GŁÓWNY ORAZ TEATR COLLEGIUM NOBILIUM W WARSZAWIE) DO OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW PPOŻ. – ROZBUDOWA INSTALACJI HYDRANTOWEJ WRAZ Z REALIZACJĄ PRZECIWPOŻAROWEJ STOLARKI DRZWIOWEJ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3444000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3444000,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1 150 941,41 zł. netto wartość zamówienia podstawowego| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |