Rekonstrukcja klatek schodowych budynków przy ul. Nowy Świat 4, ul. Mazowieckiej 14 w Katowicach
KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00513953
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00513953/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-24 13:43
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d410af4-ba52-4110-aa73-ab60475ed792
- Identyfikator
- 6342697680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513953 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rekonstrukcja klatek schodowych budynków przy ul. Nowy Świat 4,
ul. Mazowieckiej 14 w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241031620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Michała Grażyńskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-126
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kzgm.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzgm.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kzgm_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rekonstrukcja klatek schodowych budynków przy ul. Nowy Świat 4,ul. Mazowieckiej 14 w Katowicach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d410af4-ba52-4110-aa73-ab60475ed792
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513953
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037464/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Rekonstrukcja klatek schodowych Nowy Świat 4, Mazowiecka 14
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający może udzielć zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023, poz. 1605 ze zm.) – zwanej dalej ustawą ponieważ w postępowaniu nr NZ.231.070.2024 (ogłoszenie nr 2024/BZP 00428381 z dnia 2024-07-24) oraz w postępowaniu nr NZ.231.080.2024 (ogłoszenie nr 2024/BZP 00438076 z dnia 2024-
07-31) prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie zostały złożone żadne oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.231.092.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 260000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 236669,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - obejmuje rekonstrukcję klatki schodowej budynku przy ul. Nowy Świat 4 w Katowicach.Roboty polegać będą w szczególności na:
1) wymianie drzwi zewnętrznych
2) wstawieniu drzwi stalowych
3) renowacji drzwi drewnianych
4) wymianie drzwi wewnętrznych
5) wykonaniu i uzupełnieniu tynków
6) malowaniu tynków
7) naprawie posadzki i stopni
8) wymianie stolarki okiennej
9) naprawieniu balustrad schodowych
10) demontażu skrzynek, rozdzielnic, opraw, łączników, puszek, przewodów
11) demontażu liczników prądu
12) montażu opraw LED z czujnikiem ruchu, opraw z czujnikiem zmierzchu
13) montażu opraw oświetleniowych, puszek, łączników, odgałężników
14) montażu rur instalacyjnych, przewodów
15) montażu skrzynek licznikowych, tablic, liczników prądu
16) wykonaniu przeciwpożarowego wyłącznika prądu dla obiektu
17) wykonaniu prób montażowych
18) demontażu rurociągów gazowych skręcanych
19) wykonaniu rurociągów gazowych spawanych
20) malowaniu rur gazowych i wodociągowych
21) wykonaniu prób szczelności instalacji gazowej
22) wykonaniu obudowy z płyt g-k
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314310-7 - Układanie kabli
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
4.5.5.) Wartość części: 134405,68 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - obejmuje rekonstrukcję klatki schodowej budynku przy ul. Mazowieckiej 14 w Katowicach.Roboty polegać będą w szczególności na:
1) wymianie stolarki okiennej
2) wymianie stolarki drzwiowej
3) naprawie stolarki drzwiowej,
4) wykonaniu i uzupełnieniu tynków
5) malowaniu tynków,
6) renowacji posadzki,
7) naprawie schodów,
8) naprawie balustrady schodowej
9) demontażu osprzętu elektrycznego,
10) montażu opraw LED z czujnikiem ruchu,
11) montażu przewodów, puszek, łączników, odgałężników,
12) montażu skrzynek, tablic, liczników prądu,
13) wykonaniu przeciwpożarowego wyłącznika prądu dla obiektu,
14) montaż uziomów
15) montażu centrali domofonowej, tablicy przyzywowej, elektrozaczepu,
16) montażu urządzeń łączności wewnętrznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314310-7 - Układanie kabli
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 102263,44 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Silesia Nowa Era sp. z o.o. Mateusz Kopera
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542870222
7.3.3) Ulica: Sikorskiego 16
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-282
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144777,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Silesia Nowa Era sp. z o.o. Mateusz Kopera
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542870222
7.3.3) Ulica: Sikorskiego 16
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-282
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109903,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji umowy dla części 1 i 2 : do 11.12.2024r.| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |