Rekonstrukcja klatek schodowych budynków przy ul. Słonimskiego 8, ul. Słonimskiego 10 w Katowicach
KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00513957
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00513957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-24 13:44
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b785023e-9d48-4cfa-8e6b-9e2c87b53b64
- Identyfikator
- 6342697680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00513957 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rekonstrukcja klatek schodowych budynków przy ul. Słonimskiego 8,
ul. Słonimskiego 10 w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241031620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Michała Grażyńskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-126
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kzgm.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzgm.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kzgm_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rekonstrukcja klatek schodowych budynków przy ul. Słonimskiego 8,ul. Słonimskiego 10 w Katowicach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b785023e-9d48-4cfa-8e6b-9e2c87b53b64
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037464/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Rekonstrukcja klatek schodowych Słonimskiego 8, Słonimskiego 10, Słowackiego 14
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający może udzielć zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023, poz. 1605 ze zm.) – zwanej dalej ustawą ponieważ w postępowaniu nr NZ.231.070.2024 (ogłoszenie nr 2024/BZP 00428381 z dnia 2024-07-24) oraz w postępowaniu nr NZ.231.080.2024 (ogłoszenie nr 2024/BZP 00438076 z dnia 2024-07-31) prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie zostały złożone żadne oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.231.089.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 292000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 207266,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - obejmuje remont klatki schodowej budynku przy ul. Słonimskiego 8w Katowicach.
Roboty polegać będą w szczególności na:
1) wymianie drzwi zewnętrznych,
2) wstawianiu drzwi stalowych,
3) wymianie stolarki okiennej,
4) wykonaniu i uzupełnieniu tynków
5) malowaniu tynków,
6) naprawie posadzki i stopni,
7) naprawie balustrady schodowej,
8) demontażu osprzętu elektrycznego,
9) montażu opraw LED, opraw LED z czujnikiem ruchu,
10) montażu opraw oświetleniowych, puszek, łączników,
11) montażu przewodów,
12) montażu skrzynek, tablic,
13) wykonaniu uziemienia budynku,
14) wykonaniu przeciwpożarowego wyłącznika prądu dla obiektu,
15) wykonaniu prób montażowych,
16) demontażu i wykonaniu podejść do gazomierzy,
17) czyszczeniu i malowaniu rur gazowych,
18) wykonaniu prób szczelności instalacji gazowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314310-7 - Układanie kabli
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
4.5.5.) Wartość części: 103912,13 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - obejmuje rekonstrukcję klatki schodowej budynku przy ul. Słonimskiego 10 w Katowicach.Roboty polegać będą w szczególności na:
1) wymianie drzwi zewnętrznych,
2) wstawianiu drzwi stalowych,
3) wymianie stolarki okiennej,
4) wykonaniu i uzupełnieniu tynków
5) malowaniu tynków,
6) naprawie posadzki i stopni,
7) naprawie balustrady schodowej,
8) demontażu skrzynek, rozdzielnic, tablic, opraw, łączników, puszek, przewodów,
9) demontażu liczników prądu,
10) montażu opraw LED, opraw LED z czujnikiem ruchu,
11) montażu opraw oświetleniowych, puszek, łączników, odgałęźników,
12) montażu rur instalacyjnych, przewodów,
13) montażu skrzynek licznikowych, tablic, liczników prądu,
14) wykonaniu uziemienia budynku,
15) wykonaniu przeciwpożarowego wyłącznika prądu dla obiektu,
16) wykonaniu prób montażowych,
17) demontażu i wykonaniu podejść do gazomierzy,
18) czyszczeniu i malowaniu rur gazowych,
19) wykonaniu prób szczelności instalacji gazowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314310-7 - Układanie kabli
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
4.5.5.) Wartość części: 103353,92 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUH BARON Adrian Baron
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6461925526
7.3.3) Ulica: Gronowa 11I
7.3.4) Miejscowość: Rybnik
7.3.5) Kod pocztowy: 44-251
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109578,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUH BARON Adrian Baron
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6461925526
7.3.3) Ulica: ul. Gronowa 11I
7.3.4) Miejscowość: Rybnik
7.3.5) Kod pocztowy: 44-251
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109288,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji umowy dla części 1 i 2: do 10.12.2024r.| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |