Modernizacja obiektów garażowych z przeznaczeniem na magazyn OLiOC – etap I

Gmina Stare Kurowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00267317
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00267317/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-29 09:21
Lokalizacja
Stare Kurowo, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed8caf09-cc72-4651-915c-a63e818bb5cf
Identyfikator
5990018911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie magazynów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00267317 z dnia 2026-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja obiektów garażowych z przeznaczeniem na magazyn OLiOC – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Kurowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966786

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Daszyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Stare Kurowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-540

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 957615052

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@starekurowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/ugstarekurowo/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed8caf09-cc72-4651-915c-a63e818bb5cf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja obiektów garażowych z przeznaczeniem na magazyn OLiOC – etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed8caf09-cc72-4651-915c-a63e818bb5cf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232850

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.9.2026.ŁWęg

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych polegających na modernizacji istniejącego obiektu magazynowego z przeznaczeniem na magazyn OLiOC. Obiekt znajduje się w Starym Kurowie przy ul. Kościuszki 77. Zakres robót określono w dokumentacji projektowej oraz przedmiarze.
UWAGA: Całość prac ujętych w Projekcie Budowlanym i Projekcie Zagospodarowania Tereniu będącym załącznikiem do decyzji pozwolenia na budowę nie jest wymagana do wykonania. Zamówienie dotyczy etapu I realizacji zadania, co zostało uwzględnione w przedmiarze i projektach branżowych.
2. Zakres zamówienia obejmuję:
1) Oznakowanie i zabezpieczenie terenu robót,
2) Wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową dla etapu I.
3) Zapewnienie nadzoru na robotami przez wykfalifikowaną kadrę posiadającą odpowiednie uprawniania budowlane.
4) Wykonanie dokumentacji powykonawczej.
5) Uzyskanie częściowego pozwolenia na użytkownie budynku (jeśli wymagane).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213220-1 - Roboty budowlane w zakresie magazynów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z tym, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1697686,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2297180,30 PLN

2026-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane