Zakup nagród i materiałów wspierających prowadzenie zajęć i działań ekologicznych ramach projektu pn.: „Zielone znam - o zielone dbam - edukacja ekologiczna w parkach krajobrazowych”
Województwo Kujawsko-Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00267503
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00267503/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-29 10:15
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca4f9219-b546-4499-93bc-cac1af19af96
- Identyfikator
- 9561945671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00267503 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup nagród i materiałów wspierających prowadzenie zajęć i działań ekologicznych ramach projektu pn.: „Zielone znam - o zielone dbam - edukacja ekologiczna w parkach krajobrazowych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kujawsko.pomorskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup nagród i materiałów wspierających prowadzenie zajęć i działań ekologicznych ramach projektu pn.: „Zielone znam - o zielone dbam - edukacja ekologiczna w parkach krajobrazowych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca4f9219-b546-4499-93bc-cac1af19af96
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267503
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041870/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup pomocy dydaktycznych, drobnych upominków, nagród oraz publikacji w ramach projektu pn. „ZIELONE ZNAM – O ZIELONE DBAM–edukacja ekologiczna w parkach krajobrazowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 w ramach projektu pn. "Zielone znam - o zielone dbam- edukacja ekologiczna w parkach krajobrazowych""2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192123
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 425066,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć A - wydawnictwa, pomoce dydaktyczne i drobne upominki4.5.3.) Główny kod CPV: 22150000-6 - Broszury
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
22114300-5 - Mapy
22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki
22140000-3 - Ulotki
22817000-0 - Terminarze lub organizery osobiste
22310000-6 - Pocztówki
22458000-5 - Pozostałe druki
39292000-5 - Tabliczki szkolne lub tablice z powierzchniami do pisania lub rysowania lub przybory
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
22831000-4 - Wkłady do notatników szkolnych
22816100-4 - Bloczki notatkowe
37524100-8 - Gry edukacyjne
4.5.5.) Wartość części: 359339,51 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część B - nagrody i drobne upominki, pomoce dydaktyczne4.5.3.) Główny kod CPV: 37524100-8 - Gry edukacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
22150000-6 - Broszury
22113000-5 - Książki biblioteczne
22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki
22140000-3 - Ulotki
22458000-5 - Pozostałe druki
39292000-5 - Tabliczki szkolne lub tablice z powierzchniami do pisania lub rysowania lub przybory
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
37523000-0 - Puzzle
4.5.5.) Wartość części: 65726,60 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
na podstawie art. 255 pkt 3 Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części A, ponieważ cena jedynej niepodlegającej odrzuceniu oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1447436,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1447436,94 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 2, Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części B, ponieważ jedyna złożona oferta podlega odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43582,12 PLN
| 2026-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |